Ці вигнуті форми доповнять набори будівельних блоків і дадуть змогу дітям урізноманітнити свої будови. Комплект з 10 предметів, містить 2 тунелі й 8 арок.
Збирайте конструкції разом з іншими будовою або використовуйте окремо.
Заокруглені краї та шліфовані гладкі поверхні.
Матеріал: березова фанера.
Удосконалює рухові навички, просторове та образне мислення.
Збирайте конструкції разом з іншими будовою або використовуйте окремо.
Заокруглені краї та шліфовані гладкі поверхні.
Матеріал: березова фанера.
Удосконалює рухові навички, просторове та образне мислення.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Guidecraft |
| Країна виробник | Китай |
| Вікова група | Від 3 років |
| Матеріал | Дерево |
| Стать | Унісекс |
| Стан | Новий |
| Колір | Бежевий |
| Упаковка | |
| Упаковка | Картонна коробка |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | G6230 |
| Вага | 3 |
| Можливість спробувати, не розкриваючи паковання | Немає |
| Вік | 3+ |
| Вік дітей до, років | 5 |
| Уяву | 1 |
| Висота | 30 мм |
| Гарантійний термін, міс. | 6 |
| Довжина: | 30 мм |
| Винахідливість | 1 |
| Код УКТВЕД | 9503007000 |
| Кількість в інд. пакованні, шт. | 1 |
| Кількість предметів у наборі | 10 |
| Координація рухів | 1 |
| Матеріал паковання | Картон |
| Методики навчання | Нікітіних |
| Навички конструювання | 1 |
| Наявність ручки на коробці | Немає |
| Підкатегорія (АФК) | Модульні конструктори |
| Просторове мислення | 1 |
| Рекомендовано для дитячих садків, центрів розвитку та шкіл | Да |
| Серія | Block Play |
| Економічні навички | 1 |
| Країна реєстрації ТМ | США |
| Тематика | Інженерія |
| Тип | Товар |
| Ширина | 33 мм |
| Штрихкод | 716243062308 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 76 974 789 ₴

