Будівельні блоки виготовлені з евкаліптової деревини. Мають гладкі шліфувані краї та виїмки, за допомогою яких з'єднуються один з одним, створюючи великі конструкції та необмежені можливості для будівництва. З такими блоками різної форми та розмірів діти весело проведуть час у групі.
Комплект із 89 предметів. Дотримуйтесь інструкції з експлуатації для підтримки довговічності продукту. Зберігати в прохолодному сухому місці. Найменший блок 15 х 8 см, найбільший 76 х 8 см.
Можна грати як у приміщенні, так і на вулиці.
Допомагає розвивати соціальну взаємодію та навички спільної роботи.
Гладкі шліфувальні краї безпечні для дітей.
Розвиток: координація рук і очей, навички розв'язання проблем, моторні навички, математичні.
Комплект із 89 предметів. Дотримуйтесь інструкції з експлуатації для підтримки довговічності продукту. Зберігати в прохолодному сухому місці. Найменший блок 15 х 8 см, найбільший 76 х 8 см.
Можна грати як у приміщенні, так і на вулиці.
Допомагає розвивати соціальну взаємодію та навички спільної роботи.
Гладкі шліфувальні краї безпечні для дітей.
Розвиток: координація рук і очей, навички розв'язання проблем, моторні навички, математичні.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Guidecraft |
| Країна виробник | В'єтнам |
| Вікова група | Від 3 років |
| Матеріал | Дерево |
| Стать | Унісекс |
| Стан | Новий |
| Колір | Бежевий |
| Упаковка | |
| Упаковка | Картонна коробка |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | G6110 |
| Вага | 36 |
| Можливість спробувати, не розкриваючи паковання | Немає |
| Вік | 3+ |
| Вік дітей до, років | 5 |
| Уяву | 1 |
| Висота | 20 мм |
| Гарантійний термін, міс. | 6 |
| Довжина: | 52 мм |
| Винахідливість | 1 |
| Інструкція друкована | Да |
| Код УКТВЕД | 9503003900 |
| Кількість в інд. пакованні, шт. | 1 |
| Кількість предметів у наборі | 89 |
| Координація рухів | 1 |
| Матеріал паковання | Картон |
| Методики навчання | Нікітіних, Реджіо |
| Навички конструювання | 1 |
| Наявність ручки на коробці | Немає |
| Підкатегорія (АФК) | Модульні конструктори |
| Підходить для гри на вулиці | Да |
| Просторове мислення | 1 |
| Розмір деталей, см | найменша 15 х 8, найбільша 76 х 8 |
| Рекомендовано для дитячих садків, центрів розвитку та шкіл | Да |
| Серія | Block Play |
| Економічні навички | 1 |
| Країна реєстрації ТМ | США |
| Тематика | Інженерія |
| Тип | Товар |
| Ширина | 86 мм |
| Штрихкод | 716243061103 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 518 576 055 ₴








