Вагові циліндри розвивають у дітей здатність сприймати та розрізняти вагу. Ця навчальна іграшка розвиває навички порівняння, пошуку відповідностей, фокусування уваги. Діти порівнюють вагу дерев'яних циліндрів, щоб знайти збіг. Знаки внизу кожного циліндра для самоперевірки. Ця тактильна розвивальна іграшка ідеально підходить для занять удома, у дошкільному закладі, центрі розвитку.
Гра для стимулювання когнітивного розвитку.
У наборі 12 циліндрів різної ваги та таця для зберігання.
Порівняйте вагу, щоб знайти збіг.
Яскраве м'яке покриття циліндрів із пластику.
Знаки для самоперевірки внизу кожного циліндра.
Матеріали: дерево та м'які пластикові ручки.
Дитина вчитися розпізнавати вагу, концентрувати увагу, зіставляти.
Гра для стимулювання когнітивного розвитку.
У наборі 12 циліндрів різної ваги та таця для зберігання.
Порівняйте вагу, щоб знайти збіг.
Яскраве м'яке покриття циліндрів із пластику.
Знаки для самоперевірки внизу кожного циліндра.
Матеріали: дерево та м'які пластикові ручки.
Дитина вчитися розпізнавати вагу, концентрувати увагу, зіставляти.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Guidecraft |
| Країна виробник | Китай |
| Вікова група | Від 3 років |
| Кількість предметів в наборі | 12 |
| Стан | Новий |
| Упаковка | Картонна коробка |
| Розміри | |
| Висота | 10 мм |
| Ширина | 32 мм |
| Довжина | 23 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | G5085 |
| Вага | 1.7 |
| уважність | 1 |
| Можливість спробувати, не розкриваючи паковання | Немає |
| Вік | 3+ |
| Вік дітей до, років | 5 |
| Гарантійний термін, міс. | 6 |
| Код УКТВЕД | 9503007000 |
| Кількість в інд. пакованні, шт. | 1 |
| Кількість у майстер-пакованні, шт. | 8 |
| Будь ласка, допитливість | 1 |
| Матеріал | дерево, пластик |
| Матеріал паковання | Картон |
| Методики навчання | Монтессорі, Нікіті |
| Наявність ручки на коробці | Немає |
| Відчуття | 1 |
| Підкатегорія (АФК) | Ігрові набори |
| Підходить для інклюзивної освіти | Да |
| Стать | Для дівчаток, для хлопчиків |
| Рекомендовано для дитячих садків, центрів розвитку та шкіл | Да |
| Серія | Manipulatives |
| Країна реєстрації ТМ | США |
| Тематика | Сенсорика |
| Тип | Товар |
| Колір | Різнобарвний |
| Штрихкод | 716243050855 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 930 ₴



