Струсіть дерев'яні кубики, тримаючи за міцні пластикові ручки, щоб почути звук кожного з них. Малюкові треба вгадати матеріал, з якого «зроблений» звук. Дивіться в напівпрозоре кольорове акрилове вікно на основі кожної коробки для перевірки. Розвиває навички суспкладання, уважності та сприйняття звуків.
Звукова гра для посилення когнітивного розвитку.
У наборі 12 коробок із різними звуками та лоток для зберігання.
Струсіть кубики, щоб почути унікальний звук і знайти його відповідність.
Шість унікальних матеріалів, що звучать, з відповідними парами.
Матеріал: дерев'яні кубики, м'які пластикові ручки та прозорі акрилові вікна.
Звукова гра для посилення когнітивного розвитку.
У наборі 12 коробок із різними звуками та лоток для зберігання.
Струсіть кубики, щоб почути унікальний звук і знайти його відповідність.
Шість унікальних матеріалів, що звучать, з відповідними парами.
Матеріал: дерев'яні кубики, м'які пластикові ручки та прозорі акрилові вікна.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Guidecraft |
| Країна виробник | Китай |
| Вікова група | Від 3 років |
| Кількість предметів в наборі | 12 |
| Стан | Новий |
| Упаковка | Картонна коробка |
| Розміри | |
| Висота | 11 мм |
| Ширина | 39 мм |
| Довжина | 26 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | G5084 |
| Вага | 1.52 |
| уважність | 1 |
| Можливість спробувати, не розкриваючи паковання | Немає |
| Вік | 3+ |
| Вік дітей до, років | 5 |
| Уяву | 1 |
| Гарантійний термін, міс. | 6 |
| Код УКТВЕД | 9503007000 |
| Кількість в інд. пакованні, шт. | 1 |
| Кількість у майстер-пакованні, шт. | 8 |
| Будь ласка, допитливість | 1 |
| Матеріал | дерево, пластик |
| Матеріал паковання | Картон |
| Методики навчання | Монтессорі |
| Наявність ручки на коробці | Немає |
| Підкатегорія (АФК) | Ігрові набори |
| Підходить для інклюзивної освіти | Да |
| Стать | Для дівчаток, для хлопчиків |
| Серія | Manipulatives |
| Слух | 1 |
| Країна реєстрації ТМ | США |
| Тематика | Пізнання світу |
| Тип | Товар |
| Колір | різнобарвний |
| Штрихкод | 716243050848 |
| Емоційний інтелект | 1 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 55 360 647 ₴



