Гра на розвиток тактильних почуттів. П'ять п'ятикутних фігур обертаються на нерухомому стрижні, показуючи різний тактильний матеріал із кожного боку. Можна шукати збіги панелей на дотик зліва направо або змішувати їх, а також грати з фактурними циліндрами. Гра підсилює тактильне сприйняття, вміння концентруватися й спільно грати.
Можна змішувати та поєднувати обертові текстури з фактурними циліндрами.
У наборі 5 циліндрів і обертовий блок із різними текстурами.
Текстури збігаються з відповідними фактурними циліндрами.
Матеріал: каучукове дерево та різні фактурні панелі, як-от тканина, лак, наждачний папір і піна EVA.
Розвиток: сенсорні навички, координація рук і очей, тактильне сприйняття, вміння концентруватися.
Можна змішувати та поєднувати обертові текстури з фактурними циліндрами.
У наборі 5 циліндрів і обертовий блок із різними текстурами.
Текстури збігаються з відповідними фактурними циліндрами.
Матеріал: каучукове дерево та різні фактурні панелі, як-от тканина, лак, наждачний папір і піна EVA.
Розвиток: сенсорні навички, координація рук і очей, тактильне сприйняття, вміння концентруватися.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Guidecraft |
| Країна виробник | Таїланд |
| Стан | Новий |
| Упаковка | |
| Упаковка | Картонна коробка |
| Розміри | |
| Висота | 15 мм |
| Ширина | 25 мм |
| Довжина | 16 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | G5076 |
| Вага | 1.55 |
| уважність | 1 |
| Можливість спробувати, не розкриваючи паковання | Немає |
| Вік | 3+ |
| Вік дітей до, років | 5 |
| Уяву | 1 |
| Гарантійний термін, міс. | 6 |
| Код УКТВЕД | 9503007000 |
| Кількість в інд. пакованні, шт. | 1 |
| Кількість у майстер-пакованні, шт. | 12 |
| Логічне мислення | 1 |
| Матеріал | дерево, інші |
| Матеріал паковання | Картон |
| Методики навчання | Монтессорі |
| Наявність ручки на коробці | Немає |
| Відчуття | 1 |
| Підкатегорія (АФК) | Ігрові набори |
| Підходить для інклюзивної освіти | Да |
| Стать | Для дівчаток, для хлопчиків |
| Розпізнавання кольорів | 1 |
| Серія | Manipulatives |
| Країна реєстрації ТМ | США |
| Тематика | Пізнання світу |
| Тип | Товар |
| Колір | різнобарвний |
| Штрихкод | 716243050763 |
| Основні атрибути | |
| Вікова група | Від 3 років |
| Кількість предметів у наборі | 6 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 60 315 968 ₴




