У комплекті 20 дерев'яних фігурок і відповідні їм фактурні плитки, тканинний мішечок. Розкладіть плитки та попросіть дітей дістати з мішечка відповідну дерев'яну форму на дотик. Містить форми об'єктів і геометричні. Елементи також можна використовувати як 20 пазлів. Безпечні нетоксичні барвники.
Гра на підбір форм для когнітивного розвитку.
У наборі 40 деталей головоломки та тканинний мішечок із затяжкою.
Знайдіть форму та складіть її контури з плиткою-основою.
Матеріал: каучукове дерево, МДФ, ДСП і тканинний мішечок.
Візуальні та тактильні вправи, навички зіставлення та визначення кольорів.
Гра на підбір форм для когнітивного розвитку.
У наборі 40 деталей головоломки та тканинний мішечок із затяжкою.
Знайдіть форму та складіть її контури з плиткою-основою.
Матеріал: каучукове дерево, МДФ, ДСП і тканинний мішечок.
Візуальні та тактильні вправи, навички зіставлення та визначення кольорів.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Guidecraft |
| Країна виробник | Таїланд |
| Вікова група | Від 3 років |
| Стан | Новий |
| Розміри | |
| Висота | 8 см |
| Довжина | 23 см |
| Ширина | 29 см |
| Упаковка | |
| Упаковка | Картонна коробка |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | G5060 |
| Вага | 1 |
| уважність | 1 |
| Можливість спробувати, не розкриваючи паковання | Немає |
| Вік | 3+ |
| Вік дітей до, років | 5 |
| Уяву | 1 |
| Гарантійний термін, міс. | 6 |
| Зорово-моторна координація | 1 |
| Код УКТВЕД | 9503006100 |
| Кількість в інд. пакованні, шт. | 1 |
| Кількість у майстер-пакованні, шт. | 24 |
| Кількість предметів у наборі | 40 |
| Логічне мислення | 1 |
| Будь ласка, допитливість | 1 |
| Матеріал | дерево, текстиль |
| Матеріал паковання | Картон |
| Дрібна моторика | 1 |
| Методики навчання | Монтессорі |
| Наявність ручки на коробці | Немає |
| Пам'ять | 1 |
| Підкатегорія (АФК) | Пазлы |
| Підходить для інклюзивної освіти | Да |
| Стать | Для дівчаток, для хлопчиків |
| Розпізнавання фігур | 1 |
| Розпізнавання кольорів | 1 |
| Серія | Manipulatives |
| Країна реєстрації ТМ | США |
| Тематика | Пазли та головоломки |
| Тип | Товар |
| Колір | різнобарвний |
| Штрихкод | 716243050602 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 35 174 712 ₴

