Чи можете ви порахувати всіх тварин? Один червоний кінь, дві жовтогарячі корови, три жовті вівці, чотири зелені свині, п'ять блакитних гусей і шість пурпурових курчат. А ще шість сараїв. Набір із 28 предметів складається із шести дерев'яних сараїв і відповідних їм сільськогосподарських тварин, які допоможуть у підрахунку, сортуванні за формою, підбору квітів і багато іншого. На кожному сараї: на одній стіні є кольорове зображення тварини, на іншій — вирізаний профіль. Двері з пружними петлями, одна зі стінок кольорова напівпрозора з акрилу, щоб діти могли бачити, хто живе всередині кожного сараю. Чудове поєднання драматичної гри й освітніх елементів в одному комплекті. Розмір кожного сараю: 8,9 х 8 х 10,8 см.
Дерев'яна іграшка для освоєння лічби.
У наборі 6 сараїв для тварин, 21 кольорова фігурка тварин.
Матеріали: березова фанера, напівпрозорі акрилові вікна, дерев'яні фігури.
Вивчення: підрахунок, сортування форм, підбір кольорів.
Дерев'яна іграшка для освоєння лічби.
У наборі 6 сараїв для тварин, 21 кольорова фігурка тварин.
Матеріали: березова фанера, напівпрозорі акрилові вікна, дерев'яні фігури.
Вивчення: підрахунок, сортування форм, підбір кольорів.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Guidecraft |
| Країна виробник | Китай |
| Стать | Унісекс |
| Стан | Новий |
| Упаковка | |
| Упаковка | Картонна коробка |
| Розміри | |
| Висота | 13 мм |
| Ширина | 32 мм |
| Довжина | 27 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | G5059 |
| Вага | 1.44 |
| уважність | 1 |
| Можливість спробувати, не розкриваючи паковання | Немає |
| Вік | 2 |
| Вік дітей до, років | 4 |
| Вікова група | Від 2 років |
| Уяву | 1 |
| Гарантійний термін, міс. | 6 |
| Код УКТВЕД | 9503007000 |
| Кількість в інд. пакованні, шт. | 1 |
| Кількість у майстер-пакованні, шт. | 4 |
| Кількість предметів у наборі | 28 |
| Логічне мислення | 1 |
| Будь ласка, допитливість | 1 |
| Математичні навички | 1 |
| Матеріал | дерево, пластик |
| Матеріал паковання | Картон |
| Методики навчання | Монтессорі |
| Наявність ручки на коробці | Немає |
| Пам'ять | 1 |
| Підкатегорія (АФК) | Сортери |
| Підходить для інклюзивної освіти | Да |
| Просторове мислення | 1 |
| Розмір деталей, см | 8,9 х 8 х 10,8 |
| Розпізнавання фігур | 1 |
| Розпізнавання кольорів | 1 |
| Серія | Manipulatives |
| Країна реєстрації ТМ | США |
| Тематика | Математика |
| Тип | Товар |
| Колір | різнобарвний |
| Штрихкод | 716243050596 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 49 637 315 ₴



