Набір із будівельних блоків у формі геометричних фігур різних розмірів із рамами з масиву дерева та напівпрозорими вставками з акрилу основних кольорів. У комплекті 20 блоків: прямокутники, квадрати, трикутники, напівкруги, кола. Розміри деталей: 4,7х2,3х1,7 см.
Розвиток: координація рук і очей, зорове сприйняття, математичні навички, вивчення кольорів. Володар золотої нагороди Oppenheim Toy Portfolio.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Guidecraft |
| Країна виробник | Китай |
| Стать | Унісекс |
| Стан | Новий |
| Упаковка | |
| Упаковка | Картонна коробка |
| Розміри | |
| Висота | 7 мм |
| Ширина | 23 мм |
| Довжина | 22 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | G3082 |
| Вага | 1 |
| Можливість спробувати, не розкриваючи паковання | Немає |
| Вік | 2 |
| Вік дітей до, років | 4 |
| Уяву | 1 |
| Гарантійний термін, міс. | 6 |
| Винахідливість | 1 |
| Код УКТВЕД | 9503007000 |
| Кількість в інд. пакованні, шт. | 1 |
| Кількість у майстер-пакованні, шт. | 8 |
| Математичні навички | 1 |
| Матеріал | дерево, пластик |
| Матеріал паковання | Картон |
| Методики навчання | Монтессорі, Нікіті, Реджіо |
| Навички конструювання | 1 |
| Наявність ручки на коробці | Немає |
| Підкатегорія (АФК) | Ігрові набори |
| Підходить для інклюзивної освіти | Да |
| Просторове мислення | 1 |
| Розмір деталей, см | 4,7х2,3х1,7 |
| Розпізнавання фігур | 1 |
| Розпізнавання кольорів | 1 |
| Серія | Block Play |
| Країна реєстрації ТМ | США |
| Тематика | Пізнання світу |
| Тип | Товар |
| Колір | різнобарвний |
| Штрихкод | 716243030826 |
| Основні атрибути | |
| Вікова група | Від 2 років |
| Кількість предметів у наборі | 20 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 34 855 533 ₴





