Додайте більше машинок до наборів «Дорога» із серії Block Science. З цього набору можна зібрати дві моделі машинок із каучукового дерева та пластику.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Guidecraft |
| Країна виробник | Китай |
| Вікова група | Від 3 років |
| Стан | Новий |
| Упаковка | Картонна коробка |
| Висота | 5 мм |
| Ширина | 20 мм |
| Довжина | 13 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | G2320C |
| Вага | 0.32 |
| Можливість спробувати, не розкриваючи паковання | Немає |
| Вік | 3+ |
| Вік дітей до, років | 5 |
| Уяву | 1 |
| Гарантійний термін, міс. | 6 |
| Код УКТВЕД | 9503007000 |
| Кількість в інд. пакованні, шт. | 1 |
| Кількість у майстер-пакованні, шт. | 18 |
| Кількість предметів у наборі | 8 |
| Координація рухів | 1 |
| Матеріал | дерево, пластик |
| Матеріал паковання | Картон |
| Методики навчання | STEM |
| Наявність ручки на коробці | Немає |
| Підкатегорія (АФК) | Іграшкові машинки та техніка |
| Стать | Для дівчаток, для хлопчиків |
| Рекомендовано для дитячих садків, центрів розвитку та шкіл | Да |
| Серія | Block Science |
| Країна реєстрації ТМ | США |
| Тематика | Транспорт і техніка |
| Тип | Товар |
| Колір | різнобарвний |
| Штрихкод | 716243023200 |
| Емоційний інтелект | 1 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 17 886 900 ₴


