Ця проста гра покращує координацію рук і очей, навички дрібної моторики, поєднання кольорів. У наборі 1 викрутка, 6 шурупів і блок із дерева. Необхідно вкрутити шурупи з різнобарвними капелюшками в отвори блока, співвіднісши з квітами.
Міцна конструкція призначена для використання в дошкільних установах.
Викрутка надійно вставляється в паз блока, коли не використовується.
Матеріал: каучукове дерево.
Розвиває: дрібну моторику, координацію рук і очей.
Міцна конструкція призначена для використання в дошкільних установах.
Викрутка надійно вставляється в паз блока, коли не використовується.
Матеріал: каучукове дерево.
Розвиває: дрібну моторику, координацію рук і очей.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Guidecraft |
| Країна виробник | Таїланд |
| Матеріал | Дерево |
| Стать | Унісекс |
| Стан | Новий |
| Упаковка | |
| Упаковка | Картонна коробка |
| Розміри | |
| Висота | 8 мм |
| Ширина | 16 мм |
| Довжина | 13 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | G2003 |
| Вага | 0.4 |
| Можливість спробувати, не розкриваючи паковання | Немає |
| Вік | 2 |
| Вік дітей до, років | 4 |
| Вікова група | Від 2 років |
| Гарантійний термін, міс. | 6 |
| Код УКТВЕД | 9503007000 |
| Кількість в інд. пакованні, шт. | 1 |
| Кількість у майстер-пакованні, шт. | 24 |
| Кількість предметів у наборі | 8 |
| Матеріал паковання | Картон |
| Дрібна моторика | 1 |
| Методики навчання | Монтессорі |
| Навички конструювання | 1 |
| Наявність ручки на коробці | Немає |
| Підкатегорія (АФК) | Ігрові набори |
| Підходить для інклюзивної освіти | Да |
| Розпізнавання кольорів | 1 |
| Рекомендовано для дитячих садків, центрів розвитку та шкіл | Да |
| Серія | Manipulatives |
| Країна реєстрації ТМ | США |
| Тематика | Пізнання світу |
| Тип | Товар |
| Колір | різнобарвний |
| Штрихкод | 716243020032 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 19 675 590 ₴


