-20%

Коляска-трансформер Welldon 2 в 1 синій (WD007-3)
15 398 ₴
12 389 ₴
- Готово до відправки
- Код: WD007-3
+380 (98) 236-17-45
KyivstarУ компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Практична та надійна коляска Welldon WD007 стане чудовим вибором для батьків, які піклуються про комфорт і безпеку дитини. Алюмінієве складане шасі допускає встановлення люльки й автокрісла Welldon 0+, що дає змогу використовувати коляску від народження. Обладнаний гальмом і поворотними передніми колесами, має місткий кошик для покупок. Матеріал козирка та сидіння: катіонна тканина 600D, стійка до впливу вологи та ультрафіолету. Завдяки спеціальному механізму коляску легко складати та транспортувати. Усі тканинні елементи можна знімати та прати. Сидіння можна розміщувати проти ходу руху коляски: дитина обличчям до батьків або за ходом руху — для знайомства малюка з навколишнім світом.
Коляска-трансформер 2-в-1: прогулянковий блок і колиска.
Для дітей із народження, вагою до 15 кг.
Регульована спинка 5 позицій, ручка 3 позиції.
Ремені безпеки 5-точкові.
Колеса суцільнолиті, з гальмом на задніх.
Дашок 2-секційний.
Рама з алюмінію.
Система легкого та швидкого складання.
Коляска-трансформер 2-в-1: прогулянковий блок і колиска.
Для дітей із народження, вагою до 15 кг.
Регульована спинка 5 позицій, ручка 3 позиції.
Ремені безпеки 5-точкові.
Колеса суцільнолиті, з гальмом на задніх.
Дашок 2-секційний.
Рама з алюмінію.
Система легкого та швидкого складання.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Welldon |
| Країна виробник | Китай |
| Стан | Новий |
| Колір | Синій |
| Розмір коляски в розкладеному вигляді | |
| Вага | 13.4 кг |
| Висота | 96 см |
| Довжина | 53 см |
| Ширина | 26 см |
| Користувальницькі характеристики | |
| Адаптер для автокрісла | Немає |
| Артикул | WD007-3 |
| Блокування поворотності коліс | Да |
| Вік дітей до, років | 3 |
| Вік дітей від, міс. | 0 |
| Вікова група | Від 0 місяців |
| Гарантійний термін, міс. | 24 |
| Діаметр задніх коліс | 30 |
| Діаметр передніх коліс | 17,7 |
| Дощовик | Немає |
| Інструкція друкована | Да |
| Код УКТВЕД | 8715001000 |
| Кількість в інд. пакованні, шт. | 1 |
| Кількість складаних блоків | 2 |
| Кількість задніх коліс | 2 |
| Кількість передніх коліс | 2 |
| Кількість позицій регулювання ручки по висоті | 3 позиції |
| Кількість секцій козирка | 2 |
| Кількість точок фіксації ременів безпеки | 5 |
| Коляска для двійнят | Немає |
| Кошик | Да |
| Максимальна вага дитини, кг | 15 |
| Матеріал зовнішньої оббивки | текстиль |
| Матеріал усередині | текстиль |
| Матеріал підніжки | інші |
| Матеріал сидіння | текстиль |
| Матеріал шасі | метал |
| Модель коляски | WD007 |
| Москітна сітка | Немає |
| М'яка вкладка | Немає |
| Наявність козирка | Да |
| Наявність регулювання нахилу спинки | Да |
| Наявність регулювання ручки по висоті | Да |
| Наявність ременів безпеки | Да |
| Загальна вага коляски, кг | 10,7 |
| Поворотність задніх коліс | Да |
| Поворотність передніх коліс | Да |
| Підкатегорія | Дитячі коляски |
| Покриття ручки | інші |
| Стать | Для дівчаток, для хлопчиків |
| Розмір коляски в розкладеному вигляді, см | 77х60х115 |
| Розмір коляски в складеному вигляді, см | 55х60х116 |
| Розмір шасі, см | 60х75 |
| Регулювання козирка | Да |
| Регулювання підніжки | Немає |
| Ручка для перенесення | Да |
| Подвійні задні колеса | Немає |
| Подвійні передні колеса | Немає |
| Система швидкого та легкого складання | Да |
| Спосіб регулювання спинки | 5 позицій нахилу |
| Країна реєстрації ТМ | Китай |
| Сумка | Немає |
| Знімний бампер | Да |
| Тип | Товар |
| Тип колес задних | суцільнолиті |
| Тип колес передних | суцільнолиті |
| Тип коляски | трансформер |
| Тип гальма | ножної |
| Гальмо задніх коліс | Да |
| Гальмо передніх коліс | Немає |
| Паковання | Картонна коробка |
| Встановлення сидіння за ходом руху | Да |
| Встановлення сидіння проти руху | Да |
| Функція відкидання ручки | Немає |
| Колір коляски | синій |
| Чохол-накидка на ніжки | Немає |
| Штрихкод | 4820212900327 |
| Мова друкованої інструкції | українська |
Інформація для замовлення
- Ціна: 12 389 ₴








