Автокрісло призначене для дітей до 13 кг. Комфорт автолюльки забезпечується просторим внутрішнім об'ємом і сучасними матеріалами, що використовуються як оббивка. Крісло вирізняється підвищеною міцністю пластикового ложа. Перевозити новонароджених у такому кріслі рекомендується обличчям проти руху машини, до пів року в положенні лежачи. Усередині автокрісла дитина фіксується вбудованими 5-точковими ременями з додатковим захистом у формі м'яких накладок на лямках. Встановлюється крісло на будь-якому сидінні, водночас треба подбати про вимкнення подушки безпеки. Автокрісло також має м'яку накладку для підтримки голови дитини під час подорожей. Крісло можна використовувати як переноску, а також як колиску. Чохол забезпечує простий догляд: його можна випрати в делікатному режимі. Ручка виробу регулюється, має три положення, а саме: для перевезення в машині, для перенесення, для встановлення на поверхню. Автокрісло виготовлене з високоякісних матеріалів, відповідає всім вимогам безпеки та відповідає Європейському стандарту безпеки ЕСЕ R44/04.
Автокрісло має пластиковий корпус. Належить до групи 0+ і розраховане для дітей вагою до 13 кг. Спинка автокрісла має правильну анатомічну форму. 5-точкові ремені безпеки з м'якими плечовими накладками. М'яка накладка також на застібці ременів безпеки. М'яка вкладка для підтримки голови новонародженого. Регульований підголівник. Захист від бічних ударів. Автокрісло можна використовувати як гойдалку. Вага колиски без основи: 3,7 кг.
Автокрісло має пластиковий корпус. Належить до групи 0+ і розраховане для дітей вагою до 13 кг. Спинка автокрісла має правильну анатомічну форму. 5-точкові ремені безпеки з м'якими плечовими накладками. М'яка накладка також на застібці ременів безпеки. М'яка вкладка для підтримки голови новонародженого. Регульований підголівник. Захист від бічних ударів. Автокрісло можна використовувати як гойдалку. Вага колиски без основи: 3,7 кг.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Welldon |
| Країна виробник | Китай |
| Стан | Новий |
| Колір | Сірий |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 10.6 кг |
| Висота | 52 см |
| Довжина | 46 см |
| Ширина | 72 см |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | BS06N-TM-002 |
| Бічний захист | Немає |
| Вага (кг) | 8,3 |
| Внутрішній ремінь безпеки, кількість точок | 5 |
| Вік дітей до, років | 1,5 |
| Вік дітей від, міс. | 0 |
| Вікова група | Від 0 місяців |
| Гарантійний термін, міс. | 24 |
| Група автокрісел | 0+ |
| Допустима вага дитини від/до, кг | від народження до 13 |
| Європейський стандарт безпеки ECE R44/04 | Да |
| Код УКТВЕД | 9401800000 |
| Кількість в інд. пакованні, шт. | 1 |
| Максимальна вага дитини, кг | 13 |
| Матеріал | текстиль, пластик, метал |
| Наявність м'якої вкладки для немовлят | Да |
| Наявність ременів безпеки | Да |
| Підкатегорія | Автокрісла |
| Стать | Для дівчаток, для хлопчиків |
| Серія | Diadem |
| Країна реєстрації ТМ | Китай |
| Тип | Товар |
| Встановлення за ходом руху | Немає |
| Встановлення проти ходу руху | Да |
| Фіксація крісла ременем автомобіля | Да |
| Фіксація крісла системою Isofix | Да |
| Штрихкод | 4820212900372 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 161 872 759 ₴








