Весела сімейка черепах кумедно обертає панцирами під час руху, закликаючи малюка рухатися вперед, розвиваючи рухові навички.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Viga Toys |
| Країна виробник | Китай |
| Вага | 0.8 кг |
| Вікова група | Від 12-ти місяців |
| Висота | 8 см |
| Довжина | 10 см |
| Стан | Новий |
| Ширина | 40 см |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 59949 |
| Можливість спробувати, не розкриваючи паковання | Немає |
| Вік | 1+ |
| Вік дітей до, років | 2 |
| Уяву | 1 |
| Гарантійний термін, міс. | 6 |
| Код УКТВЕД | 9503001000 |
| Кількість в інд. пакованні, шт. | 1 |
| Кількість у майстер-пакованні, шт. | 12 |
| Координація рухів | 1 |
| Матеріал | Дерево |
| Матеріал паковання | картон, пластик |
| Наявність ручки на коробці | Немає |
| Підкатегорія | Каталки |
| Стать | Для дівчаток, для хлопчиків |
| Просторове мислення | 1 |
| Країна реєстрації ТМ | Китай |
| Тематика | Пізнання світу |
| Тип | Товар |
| Паковання | Картонна коробка |
| Колір | Різнобарвний |
| Штрихкод | 6934510599492 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 861 ₴

