Цей вертикальний пазл складається з барвистих дерев'яних блоків, які легко встановлювати один на одного завдяки магнітам. Для безпеки дитини магніти розміщені всередині блоків.
Іграшка з екологічно чистих матеріалів. Великі магнітні деталі.
Іграшка з екологічно чистих матеріалів. Великі магнітні деталі.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Viga Toys |
| Країна виробник | Китай |
| Вікова група | Від 2 років |
| Матеріал | Дерево |
| Стан | Новий |
| Розміри | |
| Висота | 5 см |
| Довжина | 26 см |
| Ширина | 26 см |
| Упаковка | |
| Упаковка | Картонна коробка |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 59703 |
| Вага | 0.6 |
| уважність | 1 |
| Можливість спробувати, не розкриваючи паковання | Немає |
| Вік | 2 |
| Вік дітей до, років | 4 |
| Уяву | 1 |
| Гарантійний термін, міс. | 6 |
| Код УКТВЕД | 9503006100 |
| Кількість в інд. пакованні, шт. | 1 |
| Кількість у майстер-пакованні, шт. | 12 |
| Логічне мислення | 1 |
| Матеріал паковання | Картон |
| Методики навчання | Монтессорі |
| Навички конструювання | 1 |
| Наявність ручки на коробці | Немає |
| Пам'ять | 1 |
| Підкатегорія | Ігрові набори |
| Стать | Для дівчаток, для хлопчиків |
| Рекомендовано для дитячих садків, центрів розвитку та шкіл | Да |
| Країна реєстрації ТМ | Китай |
| Тематика | Пазли та головоломки |
| Тип | Товар |
| Колір | різнобарвний |
| Штрихкод | 6934510597030 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 16 558 847 ₴

