Дерев'яний ігровий центр Viga Toys Столик із лабіринтом схожий на парк розваг! У ньому є гірки-лабіринт із різнобарвними намистинами, фігурками звірят. Розвивальний ігровий центр підходить дітям переддошкільного віку від 2 років.
Барвистий столик із дротовим лабіринтом легко привертає увагу дітей. До основи прикріплені зелений пагорб, три фігурки звірят: кенгуру, зебри, жирафа. Зверху по доріжках лабіринту «літають» бджола, метелик, сова, легко ковзають кольорові дерев'яні намистини різної форми.
Яскраві деталі та милі звірята потішать дітей. Малюки потренують через гру пальці та руки, зорово-моторну координацію. Перебирання намистин на пальчиковому лабіринті сприятливо впливає на мислення та кмітливість. Діти запам'ятають основні кольори, деяких живих істот. Столик підходить для сюжетно-рольових занять у групі. Граючи разом, малюки більше спілкуватисямуть, розвиватимуть соціальні навички. Спільне пізнання світу допоможе завести нових друзів, почуватися впевненіше.
Столик із лабіринтом від Viga Toys рекомендований для дитячих садків та центрів розвитку. З ним можуть займатися кілька дітей одночасно.
Ігровий центр із круглою основою розмірами 38 х 65 см виготовлений із дерева. Усі частини ігрового столика згладжені та ретельно відшліфовані, фарби гіпоалергенні.
Безпека та якість розвивальних дерев'яних іграшок Viga Toys підтверджені міжнародними сертифікатами: EN71, ASTM.
У комплекті круглий дерев'яний стіл із вбудованими іграшками.
Барвистий столик із дротовим лабіринтом легко привертає увагу дітей. До основи прикріплені зелений пагорб, три фігурки звірят: кенгуру, зебри, жирафа. Зверху по доріжках лабіринту «літають» бджола, метелик, сова, легко ковзають кольорові дерев'яні намистини різної форми.
Яскраві деталі та милі звірята потішать дітей. Малюки потренують через гру пальці та руки, зорово-моторну координацію. Перебирання намистин на пальчиковому лабіринті сприятливо впливає на мислення та кмітливість. Діти запам'ятають основні кольори, деяких живих істот. Столик підходить для сюжетно-рольових занять у групі. Граючи разом, малюки більше спілкуватисямуть, розвиватимуть соціальні навички. Спільне пізнання світу допоможе завести нових друзів, почуватися впевненіше.
Столик із лабіринтом від Viga Toys рекомендований для дитячих садків та центрів розвитку. З ним можуть займатися кілька дітей одночасно.
Ігровий центр із круглою основою розмірами 38 х 65 см виготовлений із дерева. Усі частини ігрового столика згладжені та ретельно відшліфовані, фарби гіпоалергенні.
Безпека та якість розвивальних дерев'яних іграшок Viga Toys підтверджені міжнародними сертифікатами: EN71, ASTM.
У комплекті круглий дерев'яний стіл із вбудованими іграшками.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Viga Toys |
| Країна виробник | Китай |
| Матеріал | Дерево |
| Стать | Унісекс |
| Стан | Новий |
| Колір | Зелений |
| Упаковка | |
| Упаковка | Картонна коробка |
| Розміри | |
| Висота | 38 мм |
| Ширина | 40 мм |
| Довжина | 40 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 58971 |
| Вага | 4.5 |
| Вага (кг) | 3,5 |
| уважність | 1 |
| Можливість спробувати, не розкриваючи паковання | Немає |
| Вік | 2 |
| Вік дітей до, років | 4 |
| Вікова група | Від 2 років |
| Уяву | 1 |
| Гарантійний термін, міс. | 6 |
| Код УКТВЕД | 9503007000 |
| Кількість в інд. пакованні, шт. | 1 |
| Кількість у майстер-пакованні, шт. | 1 |
| Матеріал паковання | Картон |
| Дрібна моторика | 1 |
| Наявність ручки на коробці | Немає |
| Підкатегорія | Ігрові центри |
| Рекомендовано для дитячих садків, центрів розвитку та шкіл | Да |
| Країна реєстрації ТМ | Китай |
| Тематика | Пізнання світу |
| Тип | Товар |
| Штрихкод | 6934510589714 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 60 212 651 ₴



