Наші руки не для скування: пальчики маленького дослідника мають бути постійно при ділі — щось щупати, перебирати, розкладати і, звичайно ж, нанизувати на шнурок!
Для всіх цих цілей ідеально підійде дерев'яна шнурівка Бусини від Viga Toys для дітей від 3 років. Вона являє собою розвивальний ігровий набір із 5 шнурків для настромлення і 30 дерев'яних намистин різних кольорів і форм.
Регулярно нанизуючи намистини на шнурок, дитина прискорює розвиток глазурної координації та дрібної моторики в рази. Особливо корисно, коли він робить це не хаотично, а за заданою схемою, маючи намистини в певному порядку, сортуючи їх за кольором і формою. Це вчить малюка уважності, терпіння, сприяє розвитку посидючості.
Шнурівка з намистинами — яскравий приклад того, що проста навчальна іграшка може стати для дитини потужним інструментом розвитку. Вона не тільки познайомить його з кольорами та формами, а й неабияк зміцнить пальчики та пензлі рук, підготує їх до письма.
Класична дерев'яна шнурівка Бусини призначена для дошкільнят. Підходить для методик Реджіо та Монтессорі. Рекомендована для дитячих садків та центрів розвитку.
Всі дерев'яні намистини ретельно зашліфовані, покриті яскравими нешкідливими фарбами. Упаковані в прозорий циліндричний контейнер із кришкою та ручкою. Дитяча шнурівка відповідає сертифікатам якості та безпеки EN71 і ASTM.
Для всіх цих цілей ідеально підійде дерев'яна шнурівка Бусини від Viga Toys для дітей від 3 років. Вона являє собою розвивальний ігровий набір із 5 шнурків для настромлення і 30 дерев'яних намистин різних кольорів і форм.
Регулярно нанизуючи намистини на шнурок, дитина прискорює розвиток глазурної координації та дрібної моторики в рази. Особливо корисно, коли він робить це не хаотично, а за заданою схемою, маючи намистини в певному порядку, сортуючи їх за кольором і формою. Це вчить малюка уважності, терпіння, сприяє розвитку посидючості.
Шнурівка з намистинами — яскравий приклад того, що проста навчальна іграшка може стати для дитини потужним інструментом розвитку. Вона не тільки познайомить його з кольорами та формами, а й неабияк зміцнить пальчики та пензлі рук, підготує їх до письма.
Класична дерев'яна шнурівка Бусини призначена для дошкільнят. Підходить для методик Реджіо та Монтессорі. Рекомендована для дитячих садків та центрів розвитку.
Всі дерев'яні намистини ретельно зашліфовані, покриті яскравими нешкідливими фарбами. Упаковані в прозорий циліндричний контейнер із кришкою та ручкою. Дитяча шнурівка відповідає сертифікатам якості та безпеки EN71 і ASTM.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Viga Toys |
| Країна виробник | Китай |
| Матеріал | Дерево |
| Стать | Унісекс |
| Стан | Новий |
| Упаковка | |
| Упаковка | Поліетиленовий пакет |
| Розміри | |
| Висота | 13 мм |
| Ширина | 13 мм |
| Довжина | 16 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Аксесуари для зберігання | пластиковий контейнер із ручкою |
| Артикул | 58466 |
| Вага | 0.6 |
| уважність | 1 |
| Можливість спробувати, не розкриваючи паковання | Немає |
| Вік | 3+ |
| Вік дітей до, років | 5 |
| Вікова група | Від 3 років |
| Гарантійний термін, міс. | 6 |
| Зорово-моторна координація | 1 |
| Код УКТВЕД | 9503007000 |
| Кількість в інд. пакованні, шт. | 1 |
| Кількість у майстер-пакованні, шт. | 12 |
| Кількість предметів у наборі | 30 |
| Матеріал паковання | Пластик |
| Дрібна моторика | 1 |
| Методики навчання | Монтессорі, Реджіо |
| Наявність ручки на коробці | Да |
| Підкатегорія | Шнурівки |
| Розпізнавання фігур | 1 |
| Рекомендовано для дитячих садків, центрів розвитку та шкіл | Да |
| Країна реєстрації ТМ | Китай |
| Тематика | Пізнання світу |
| Тип | Товар |
| Колір | різнобарвний |
| Штрихкод | 6934510584665 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 14 136 697 ₴


