
Набір для рахунку Viga Toys Дерев'яні палички Кюїзенера 308 шт. (56166)
1 343 ₴
- Готово до відправки
- Код: 56166
+380 (98) 236-17-45
KyivstarУ компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Набір складений за методикою Кюїзенера. Кожна паличка — це число, виражене кольором і величиною. парні палички сприяють розвитку пам'яті та уваги, вмінню порівнювати, рахувати, відраховувати та знайомить із симетрією та цифрами. Набір містить 308 деталей.
Рекомендовано для дитячих садків, центрів розвитку та шкіл.
Рекомендовано для дитячих садків, центрів розвитку та шкіл.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Viga Toys |
| Країна виробник | Китай |
| Матеріал | Дерево |
| Стать | Унісекс |
| Стан | Новий |
| Упаковка | |
| Упаковка | Картонна коробка |
| Розміри | |
| Висота | 4 мм |
| Ширина | 33 мм |
| Довжина | 18 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Аксесуари для зберігання | дерев'яний ящик із прозорою акриловою кришкою |
| Артикул | 56166 |
| Вага | 0.9 |
| уважність | 1 |
| Можливість спробувати, не розкриваючи паковання | Немає |
| Вік | 3+ |
| Вік дітей до, років | 4 |
| Вікова група | Від 3 років |
| Гарантійний термін, міс. | 6 |
| Код УКТВЕД | 9503007000 |
| Кількість в інд. пакованні, шт. | 1 |
| Кількість у майстер-пакованні, шт. | 12 |
| Кількість предметів у наборі | 308 |
| Логічне мислення | 1 |
| Математичні навички | 1 |
| Матеріал паковання | дерево, пластик |
| Методики навчання | Кюїзенера, Монтессорі, Нікітіних |
| Наявність ручки на коробці | Немає |
| Пам'ять | 1 |
| Підкатегорія | Набори для навчання |
| Підходить для інклюзивної освіти | Да |
| Рекомендовано для дитячих садків, центрів розвитку та шкіл | Да |
| Країна реєстрації ТМ | Китай |
| Тематика | Математика |
| Тип | Товар |
| Колір | Різнобарвний |
| Штрихкод | 6934510561666 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 343 ₴


