
Набір для навчання Viga Toys Логічні блоки Д'єня (56164U)
1 099 ₴
- Готово до відправки
- Код: 56164U
+380 (98) 236-17-45
KyivstarУ компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Набір містить 48 деталей різної форми та кольору: трикутники, квадрати, прямокутники, круги. Сприяє розвитку уяви, сприйняттю форми та кольору, а також розвитку моторики рук за допомогою кумедної гри.
Рекомендовано для дитячих садків, центрів розвитку та шкіл.
Рекомендовано для дитячих садків, центрів розвитку та шкіл.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Viga Toys |
| Країна виробник | Китай |
| Матеріал | Дерево |
| Стать | Унісекс |
| Стан | Новий |
| Упаковка | |
| Упаковка | Картонна коробка |
| Розміри | |
| Висота | 8 мм |
| Ширина | 25 мм |
| Довжина | 16 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 56164U |
| Вага | 1.6 |
| уважність | 1 |
| Можливість спробувати, не розкриваючи паковання | Немає |
| Вік | 3+ |
| Вік дітей до, років | 4 |
| Вікова група | Від 3 років |
| Гарантійний термін, міс. | 6 |
| Код УКТВЕД | 9503007000 |
| Кількість в інд. пакованні, шт. | 1 |
| Кількість у майстер-пакованні, шт. | 8 |
| Логічне мислення | 1 |
| Математичні навички | 1 |
| Матеріал паковання | Картон |
| Методики навчання | Д'єня |
| Наявність ручки на коробці | Немає |
| Пам'ять | 1 |
| Підкатегорія | Набори для навчання |
| Підходить для інклюзивної освіти | Да |
| Рекомендовано для дитячих садків, центрів розвитку та шкіл | Да |
| Країна реєстрації ТМ | Китай |
| Тематика | Математика |
| Тип | Товар |
| Колір | Різнобарвний |
| Штрихкод | 6934510504342 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 099 ₴

