Дерев'яна іграшка Viga Toys Збільшувальне скло — це дитячий оптичний прилад для малюків від 3 років, призначений для наукових спостережень за природою. Ідеально підходить для занять за методикою Реджіо. Рекомендований для дитячих садків та центрів розвитку.
Дитяче збільшувальне скло складається із широкої круглої рамки, лінзи та зручної ручки. Це справжня знахідка для юних дослідників, за допомогою якої можна в деталях розглянути будь-який дрібний об'єкт — камінчик, листочок, комаха, рослина.
Через такі розвивальні іграшки батьки надихають малюків вивчати природу, пробуджують цікавість до природних наук. Самостійні спостереження й пошуки відповіді на питання, що виникли, формують у дітей навички до самоосвітлення.
Іграшкове збільшувальне скло можна брати із собою як на заняття в групі, так і на прогулянку в ліс. За допомогою таких інструментів діти вчаться робити наукові спостереження, отримують перші практичні знання з біології та природоведення. Крім того, іграшкові наукові прилади розвивають якості потенційних вчених — діти стають уважнішими до деталей і допитливішими.
Як і вся продукція Viga Toys, дерев'яний оптичний прилад Збільшувальний скло зроблений відповідно до вимог стандартів з безпеки та якості дитячих іграшок ASTM та EN71. Розмір: 15 х 8 х 2 см.
Дитяче збільшувальне скло складається із широкої круглої рамки, лінзи та зручної ручки. Це справжня знахідка для юних дослідників, за допомогою якої можна в деталях розглянути будь-який дрібний об'єкт — камінчик, листочок, комаха, рослина.
Через такі розвивальні іграшки батьки надихають малюків вивчати природу, пробуджують цікавість до природних наук. Самостійні спостереження й пошуки відповіді на питання, що виникли, формують у дітей навички до самоосвітлення.
Іграшкове збільшувальне скло можна брати із собою як на заняття в групі, так і на прогулянку в ліс. За допомогою таких інструментів діти вчаться робити наукові спостереження, отримують перші практичні знання з біології та природоведення. Крім того, іграшкові наукові прилади розвивають якості потенційних вчених — діти стають уважнішими до деталей і допитливішими.
Як і вся продукція Viga Toys, дерев'яний оптичний прилад Збільшувальний скло зроблений відповідно до вимог стандартів з безпеки та якості дитячих іграшок ASTM та EN71. Розмір: 15 х 8 х 2 см.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Viga Toys |
| Країна виробник | Китай |
| Вага | 0.1 г |
| Вікова група | Від 3 років |
| Стан | Новий |
| Висота | 12 мм |
| Ширина | 19 мм |
| Довжина | 2 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 53912 |
| Вага (кг) | 0,8 |
| уважність | 1 |
| Можливість спробувати, не розкриваючи паковання | Немає |
| Вік | 3+ |
| Вік дітей до, років | 4 |
| Уяву | 1 |
| Гарантійний термін, міс. | 6 |
| Код УКТВЕД | 9503009900 |
| Кількість в інд. пакованні, шт. | 1 |
| Кількість у майстер-пакованні, шт. | 144 |
| Будь ласка, допитливість | 1 |
| Матеріал | Дерево |
| Матеріал паковання | Картон |
| Методики навчання | Реджіо |
| Спостерігачність | 1 |
| Наявність ручки на коробці | Немає |
| Підкатегорія | Оптичні прилади |
| Підходить для гри на вулиці | Да |
| Підходить для сюжетно-рольових ігор | 1 |
| Стать | Для дівчаток, для хлопчиків |
| Рекомендовано для дитячих садків, центрів розвитку та шкіл | Да |
| Країна реєстрації ТМ | Китай |
| Тематика | Природовід |
| Тип | Товар |
| Паковання | Картонна коробка |
| Колір | Зелений |
| Штрихкод | 6934510539122 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 218 ₴



