Потіште малюка його першою залізницею від Viga Toys на 19 деталей. У барвистому компактному наборі ви знайдете дерев'яні рейки, поїзд, фігурки корови та конячки, фермера, будиночок, дерево та трактор.
Для роботи батарейки не потрібні. Дитина штовхає поїзд самостійно.
Розмір зібраної залізниці 45 х 45 см. Ширина рейок 4 см, відстань між канавками 2 см. Розмір кріплення: 1,8 х 1,3 см. Потяг, що складається з 4 елементів, може перевозити тварин або фермера.
Залізниця буде цікава дітям дошкільного віку від 3 років.
Іграшковий транспорт від Viga Toys мотивує дитину бути рухливою, розвивати уяву, придумувати сюжети різних історій. Дерев'яна залізниця рекомендована для розвивальних ігор у дитячих садках і центрах розвитку.
Іграшка захопить дитину на кілька годин, дасть простір для творчого самовираження. Діти можуть гратися з залізницею самостійно або в групах, розвиваючи соціальні навички, набуваючи нових друзів. Складання рейок і деталей набору допоможе розвинути мислення, точність рухів руками та уважність.
Вагончики поїзда з'єднуються між собою за допомогою вбудованих магнітів. Дерев'яні іграшки — приємні на дотик і максимально безпечні. Кути та краї фігурок згладжені. Їх цікаво розглядати та тримати в руках, завдяки гладкому шліфуванню та яскравому забарвленню.
Залізниця від Viga Toys відповідає європейському EN71, американському ASTM сертифікатам якості та безпеці іграшок.
Для роботи батарейки не потрібні. Дитина штовхає поїзд самостійно.
Розмір зібраної залізниці 45 х 45 см. Ширина рейок 4 см, відстань між канавками 2 см. Розмір кріплення: 1,8 х 1,3 см. Потяг, що складається з 4 елементів, може перевозити тварин або фермера.
Залізниця буде цікава дітям дошкільного віку від 3 років.
Іграшковий транспорт від Viga Toys мотивує дитину бути рухливою, розвивати уяву, придумувати сюжети різних історій. Дерев'яна залізниця рекомендована для розвивальних ігор у дитячих садках і центрах розвитку.
Іграшка захопить дитину на кілька годин, дасть простір для творчого самовираження. Діти можуть гратися з залізницею самостійно або в групах, розвиваючи соціальні навички, набуваючи нових друзів. Складання рейок і деталей набору допоможе розвинути мислення, точність рухів руками та уважність.
Вагончики поїзда з'єднуються між собою за допомогою вбудованих магнітів. Дерев'яні іграшки — приємні на дотик і максимально безпечні. Кути та краї фігурок згладжені. Їх цікаво розглядати та тримати в руках, завдяки гладкому шліфуванню та яскравому забарвленню.
Залізниця від Viga Toys відповідає європейському EN71, американському ASTM сертифікатам якості та безпеці іграшок.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Viga Toys |
| Країна виробник | Китай |
| Вікова група | Від 3 років |
| Стан | Новий |
| Упаковка | |
| Упаковка | Картонна коробка |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 51615 |
| Вага | 0.9 |
| Вага (кг) | 0,7 |
| Можливість спробувати, не розкриваючи паковання | Немає |
| Вік | 3+ |
| Вік дітей до, років | 4 |
| Уяву | 1 |
| Висота | 21 мм |
| Гарантійний термін, міс. | 6 |
| Довжина: | 8 мм |
| Код УКТВЕД | 9503007000 |
| Кількість в інд. пакованні, шт. | 1 |
| Кількість у майстер-пакованні, шт. | 12 |
| Кількість предметів у наборі | 19 |
| Матеріал | Метал/дерево |
| Матеріал паковання | Картон |
| Навички конструювання | 1 |
| Наявність ручки на коробці | Немає |
| Підкатегорія | Залізниці |
| Підходить для сюжетно-рольових ігор | Да |
| Стать | Для дівчаток, для хлопчиків |
| Просторове мислення | 1 |
| Рекомендовано для дитячих садків, центрів розвитку та шкіл | Да |
| Країна реєстрації ТМ | Китай |
| Тематика | Транспорт і техніка |
| Тип | Товар |
| Ширина | 36 мм |
| Штрихкод | 6934510516154 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 22 817 298 ₴






