Іграшкові продукти Viga Toys — це не тільки інгредієнти для дитячих страв, а й повноцінні кулінарні шедеври. Яскравий приклад — набір юних кондитерів Дерев'яні пончики для малюків від 18 місяців, рекомендований для занять за методиками Реджіо та Монтессорі.
Цей ігровий набір складається із 6 барвистих іграшкових кілочків-пончиків, кожен із яких має яскравий та апетитний вигляд. Діти крутитимуть і розглядатимуть їх з різних боків. Завдяки якісній деревині та ретельному шліфуванню, пончики гладкі та приємні на дотик. Малюкам сподобається розкладати їх по тарілочках і подавати до столу.
Іграшкові солодощі — невіддільний атрибут сюжетно-рольових ігор. З їхньою допомогою діти влаштовують чаювання, святкує дні народження ляльок, приймають гостей. Такого роду заняття приносять малюкам багато радості і, до того ж, добре їх розвивають. Формують соціальні навички, покращують емоційний фон, тренують уяву і, звичайно ж, здорово допомагають батькам, у яких завжди бракує часу.
Набір розвивальних іграшок Viga Toys Дерев'яні пончики вирізняється еталонною якістю виготовлення, відповідає головним стандартам безпеки EN71 і ASTM.
Цей ігровий набір складається із 6 барвистих іграшкових кілочків-пончиків, кожен із яких має яскравий та апетитний вигляд. Діти крутитимуть і розглядатимуть їх з різних боків. Завдяки якісній деревині та ретельному шліфуванню, пончики гладкі та приємні на дотик. Малюкам сподобається розкладати їх по тарілочках і подавати до столу.
Іграшкові солодощі — невіддільний атрибут сюжетно-рольових ігор. З їхньою допомогою діти влаштовують чаювання, святкує дні народження ляльок, приймають гостей. Такого роду заняття приносять малюкам багато радості і, до того ж, добре їх розвивають. Формують соціальні навички, покращують емоційний фон, тренують уяву і, звичайно ж, здорово допомагають батькам, у яких завжди бракує часу.
Набір розвивальних іграшок Viga Toys Дерев'яні пончики вирізняється еталонною якістю виготовлення, відповідає головним стандартам безпеки EN71 і ASTM.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Viga Toys |
| Країна виробник | Китай |
| Вікова група | Від 18-ти місяців |
| Кількість предметів в наборі | 6 |
| Матеріал | Дерево |
| Стан | Новий |
| Упаковка | Картонна коробка |
| Розміри | |
| Висота | 3 мм |
| Ширина | 24 мм |
| Довжина | 19 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 51604 |
| Вага | 0.3 |
| Можливість спробувати, не розкриваючи паковання | Немає |
| Вік | 1,5 |
| Вік дітей до, років | 4 |
| Уяву | 1 |
| Гарантійний термін, міс. | 6 |
| Код УКТВЕД | 9503007000 |
| Кількість в інд. пакованні, шт. | 1 |
| Кількість у майстер-пакованні, шт. | 24 |
| Матеріал паковання | картон, пластик |
| Наявність ручки на коробці | Немає |
| Підкатегорія | Дитячі кухні та аксесуари |
| Стать | Для дівчаток, для хлопчиків |
| Економічні навички | 1 |
| Країна реєстрації ТМ | Китай |
| Тематика | Кулінарія |
| Тип | Товар |
| Колір | різнобарвний |
| Штрихкод | 6934510516048 |
| Емоційний інтелект | 1 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 508 ₴

