Дерев'яний пазл Viga Toys Комахи складається з 16 елементів, з яких можна легко зібрати гарну картинку. Це чудовий розвивальний пазл для дівчаток і хлопчиків від 2 років, який допомагає спрямувати увагу дитини в корисне річище. Може використовуватися для загального розвитку в межах методики Монтессорі.
Збирання тематичного пазла із зображенням дрібних живих істот — паучка, равлика, коника, гусениці, сонечка — розвиває малюка розумово та фізично. Тренується моторика пальців, логічне мислення, пам'ять, вміння співвідносити окремі частини та цілу картинку, розширюється кругозір.
Діти можуть годинами дивитися на залиту сонцем яскраво-зелену галявину та її маленьких мешканців, то розбираючи, то назад збираючи улюблену картинку. Це просте, на перший погляд, заняття приносить батькам додаткову порцію вільного часу, а малюкам — величезну користь: розвивається інтелект і уява, поліпшується координація рук і очей.
Дерев'яний розвивальний пазл Viga Toys Комахи виготовлений із добре відшліфованої деревини, кути та краї заокруглені. Розмір з основою 30 х 22,5 х 1 см. Це барвиста, тактильно досконала гра, яка відповідає головним стандартам безпеки та якості EN71 ASTM.
Збирання тематичного пазла із зображенням дрібних живих істот — паучка, равлика, коника, гусениці, сонечка — розвиває малюка розумово та фізично. Тренується моторика пальців, логічне мислення, пам'ять, вміння співвідносити окремі частини та цілу картинку, розширюється кругозір.
Діти можуть годинами дивитися на залиту сонцем яскраво-зелену галявину та її маленьких мешканців, то розбираючи, то назад збираючи улюблену картинку. Це просте, на перший погляд, заняття приносить батькам додаткову порцію вільного часу, а малюкам — величезну користь: розвивається інтелект і уява, поліпшується координація рук і очей.
Дерев'яний розвивальний пазл Viga Toys Комахи виготовлений із добре відшліфованої деревини, кути та краї заокруглені. Розмір з основою 30 х 22,5 х 1 см. Це барвиста, тактильно досконала гра, яка відповідає головним стандартам безпеки та якості EN71 ASTM.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Viga Toys |
| Країна виробник | Китай |
| Вікова група | Від 18-ти місяців |
| Матеріал | Дерево |
| Стан | Новий |
| Розміри | |
| Висота | 27 см |
| Довжина | 1 см |
| Ширина | 30 см |
| Упаковка | |
| Упаковка | Поліетиленовий пакет |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 51450 |
| Вага | 0.5 |
| Вага (кг) | 0,5 |
| уважність | 1 |
| Можливість спробувати, не розкриваючи паковання | Немає |
| Вік | 1,5 |
| Вік дітей до, років | 2 |
| Уяву | 1 |
| Гарантійний термін, міс. | 6 |
| Зорово-моторна координація | 1 |
| Код УКТВЕД | 9503006100 |
| Кількість в інд. пакованні, шт. | 1 |
| Кількість у майстер-пакованні, шт. | 24 |
| Кількість предметів у наборі | 16 |
| Логічне мислення | 1 |
| Матеріал паковання | картон, пластик |
| Дрібна моторика | 1 |
| Методики навчання | Монтессорі |
| Наявність ручки на коробці | Немає |
| Пам'ять | 1 |
| Підкатегорія | Пазлы |
| Стать | Для дівчаток, для хлопчиків |
| Розпізнавання кольорів | 1 |
| Країна реєстрації ТМ | Китай |
| Тематика | Пазли та головоломки |
| Тип | Товар |
| Колір | різнобарвний |
| Штрихкод | 6934510514501 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 6 595 157 ₴
