Сучасні діти обожнюють різні механізми, зокрема іграшкові. Вони дають маленьким чомучкам наочні відповіді на важливі питання.
Візьміть, наприклад, дитячий ткацький верстат від Viga Toys для малюків від 3 років. Він дає змогу показати дитині, звідки береться тканина, з чого і як вона створюється.
Набір для творчості Ткацький верстат складається з дерев'яної основи з напрямлячем, пластикового гребеня та 3 човників, на які намотуються кольорові нитки. Це не просто розвивальна іграшка, а зменшена версія справжнього ткацького верстата.
Як допомогти дитині розібратися з пристроєм? Для початку покажіть йому, як правильно натягнути та закріпити основну нитку. Далі намотайте на човник кольорову нитку та починайте потихеньку ткати, почергово просвічуючи човник то під парні, то під нечіткі нитки основи. Не забувайте, що кожен витканий ряд потрібно акуратно укласти за допомогою спеціального гребеня.
Таким ось нехитрим способом діти можуть ткати на верстаті свої перші шедеври — серветочки, іграшкові килимки, лялькові шарфики та інші вироби. Малюки дуже люблять такі заняття, адже тут результат їхніх старань видно швидко.
Набір для творчості Viga Toys Ткацький верстат дає змогу зацікавити дитину корисним рукоділлям і, відповідно, зміцнити його пальчики, розвинути координацію очі-руки. Підходить для виховання за методикою Реджіо.
Нагорода Tillywig 2020 Best Creavive Fun: найкращий продукт, що надихає на творчість і розвиток уяви.
Для виготовлення використана екологічна сертифікована деревина, схвалена асоціацією FSC (Лісною попікілською радою).
Набір складається з ткацького верстата та трьох різновидів ниток до нього.
Візьміть, наприклад, дитячий ткацький верстат від Viga Toys для малюків від 3 років. Він дає змогу показати дитині, звідки береться тканина, з чого і як вона створюється.
Набір для творчості Ткацький верстат складається з дерев'яної основи з напрямлячем, пластикового гребеня та 3 човників, на які намотуються кольорові нитки. Це не просто розвивальна іграшка, а зменшена версія справжнього ткацького верстата.
Як допомогти дитині розібратися з пристроєм? Для початку покажіть йому, як правильно натягнути та закріпити основну нитку. Далі намотайте на човник кольорову нитку та починайте потихеньку ткати, почергово просвічуючи човник то під парні, то під нечіткі нитки основи. Не забувайте, що кожен витканий ряд потрібно акуратно укласти за допомогою спеціального гребеня.
Таким ось нехитрим способом діти можуть ткати на верстаті свої перші шедеври — серветочки, іграшкові килимки, лялькові шарфики та інші вироби. Малюки дуже люблять такі заняття, адже тут результат їхніх старань видно швидко.
Набір для творчості Viga Toys Ткацький верстат дає змогу зацікавити дитину корисним рукоділлям і, відповідно, зміцнити його пальчики, розвинути координацію очі-руки. Підходить для виховання за методикою Реджіо.
Нагорода Tillywig 2020 Best Creavive Fun: найкращий продукт, що надихає на творчість і розвиток уяви.
Для виготовлення використана екологічна сертифікована деревина, схвалена асоціацією FSC (Лісною попікілською радою).
Набір складається з ткацького верстата та трьох різновидів ниток до нього.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Viga Toys |
| Країна виробник | Китай |
| Вікова група | Від 5 років |
| Висота | 15 см |
| Довжина | 17.5 см |
| Стать | Для дівчаток |
| Стан | Новий |
| Ширина | 39 см |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 51366FSC |
| Вага | 0.84 |
| уважність | 1 |
| Можливість спробувати, не розкриваючи паковання | Немає |
| Вік | 5+ |
| Вік дітей до, років | 7 |
| Уяву | 1 |
| Гарантійний термін, міс. | 6 |
| Код УКТВЕД | 9503007000 |
| Кількість в інд. пакованні, шт. | 1 |
| Кількість у майстер-пакованні, шт. | 6 |
| Будь ласка, допитливість | 1 |
| Матеріал | Дерево |
| Матеріал паковання | Картон |
| Дрібна моторика | 1 |
| Методики навчання | Реджіо |
| Наявність ручки на коробці | Немає |
| Підкатегорія | Набори для творчості |
| Рекомендовано для дитячих садків, центрів розвитку та шкіл | Да |
| Країна реєстрації ТМ | Китай |
| Творче мислення | 1 |
| Тематика | Руколір |
| Тип | Товар |
| Паковання | Картонна коробка |
| Колір | Різнобарвний |
| Штрихкод | 6934510513665 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 386 ₴








