Подаруйте вашому маленькому кондитеру ігровий набір Viga Toys Пірамідка-морозиво. Дитина зможе «приготувати» іграшковий десерт, нанизуючи 4 дерев'яні кільця на стаканчик зі стрижнем. Цей комплект — цікава альтернатива класичній пірамідці. Він підійде дітям переддошкільного віку від 18 місяців.
Ігровий набір познайомить дітей із кулінарією, різними формами та кольорами, допоможе розвинути мислення, винахідливість, спритність пальців. Пірамідка-морозиво рекомендована в рамках педагогіки Монтессорі.
Барвиста пірамідка з дерева у формі десерту обов'язково сподобається дитині та зацікавить грою. Малюк навчить сортувати кільця за розмірами від більшого до меншого. Коли маленький кондитер збере пірамідку правильно, його потішить барвистий десерт, який він зробив сам.
Ігровий набір виготовлений із суцільного дерева та пофарбований нешкідливою для здоров'я дитини фарбою. Вся продукція Viga Toys відповідає міжнародним сертифікатам безпеки та якості дитячих іграшок: європейському EN71, американському ASTM.
У комплекті 4 знімні деталі та стаканчик-основа зі стрижнем.
Ігровий набір познайомить дітей із кулінарією, різними формами та кольорами, допоможе розвинути мислення, винахідливість, спритність пальців. Пірамідка-морозиво рекомендована в рамках педагогіки Монтессорі.
Барвиста пірамідка з дерева у формі десерту обов'язково сподобається дитині та зацікавить грою. Малюк навчить сортувати кільця за розмірами від більшого до меншого. Коли маленький кондитер збере пірамідку правильно, його потішить барвистий десерт, який він зробив сам.
Ігровий набір виготовлений із суцільного дерева та пофарбований нешкідливою для здоров'я дитини фарбою. Вся продукція Viga Toys відповідає міжнародним сертифікатам безпеки та якості дитячих іграшок: європейському EN71, американському ASTM.
У комплекті 4 знімні деталі та стаканчик-основа зі стрижнем.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Viga Toys |
| Країна виробник | Китай |
| Матеріал | Дерево |
| Стать | Унісекс |
| Стан | Новий |
| Колір | Рожевий |
| Упаковка | |
| Упаковка | Картонна коробка |
| Розміри | |
| Висота | 10 мм |
| Ширина | 20 мм |
| Довжина | 8 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 51321 |
| Вага | 0.2 |
| Вага (кг) | 0,4 |
| Можливість спробувати, не розкриваючи паковання | Немає |
| Вік | 1,5 |
| Вік дітей до, років | 2 |
| Вікова група | От 18-ти месяцев |
| Уяву | 1 |
| Гарантійний термін, міс. | 6 |
| Код УКТВЕД | 9503007000 |
| Кількість в інд. пакованні, шт. | 1 |
| Кількість у майстер-пакованні, шт. | 24 |
| Матеріал паковання | картон, пластик |
| Методики навчання | Монтессорі |
| Наявність ручки на коробці | Немає |
| Підкатегорія | Дитячі кухні та аксесуари |
| Економічні навички | 1 |
| Країна реєстрації ТМ | Китай |
| Тематика | Кулінарія |
| Тип | Товар |
| Штрихкод | 6934510513214 |
| Емоційний інтелект | 1 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 409 ₴


