Проведіть час весело разом із друзями або сім'єю за грою в доміно від Viga Toys! На 28 квадратних плитках розміром 3,5 см зображені тварини дикої природи. Діти швидко зрозуміють нескладні правила та запитуються грою з ілюстрованими елементами. Настільна гра-доміно Viga Toys зі звірятами підходить дітям дошкільного віку від 3 років.
Гра в доміно допоможе дитині розвинути логічне мислення, пам'ять, посидючість, інтелект. Настільну гру від Viga Toys виробник рекомендує використовувати в дитячих садках і центрах розвитку. Доміно також відповідає принципам методики Монтессорі.
Настільні ігри розвивають соціальні навички, допомагають дружитися, вчать дотримуватися правил і бути уважними. Це чудовий привід для спілкування та змагання.
Настільна гра від Viga Toys — ідеальний подарунок. Вона упакована в барвисту коробку. Деталі набору зроблені з суцільного дерева з використанням нешкідливих фарб.
Уся продукція Viga Toys має міжнародні сертифікати безпеки та якості дитячих іграшок: європейський EN71, американський ASTM.
У комплекті 28 дерев'яних плиток доміно в картонній коробці розміром 21 х 19 х 4,6 см.
Гра в доміно допоможе дитині розвинути логічне мислення, пам'ять, посидючість, інтелект. Настільну гру від Viga Toys виробник рекомендує використовувати в дитячих садках і центрах розвитку. Доміно також відповідає принципам методики Монтессорі.
Настільні ігри розвивають соціальні навички, допомагають дружитися, вчать дотримуватися правил і бути уважними. Це чудовий привід для спілкування та змагання.
Настільна гра від Viga Toys — ідеальний подарунок. Вона упакована в барвисту коробку. Деталі набору зроблені з суцільного дерева з використанням нешкідливих фарб.
Уся продукція Viga Toys має міжнародні сертифікати безпеки та якості дитячих іграшок: європейський EN71, американський ASTM.
У комплекті 28 дерев'яних плиток доміно в картонній коробці розміром 21 х 19 х 4,6 см.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Viga Toys |
| Країна виробник | Китай |
| Вікова група | Від 3 років |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Аксесуари для зберігання | кольорова коробка з магнітним замком |
| Артикул | 51307 |
| Вага | 0.5 |
| уважність | 1 |
| Можливість спробувати, не розкриваючи паковання | Немає |
| Вік | 3+ |
| Вік дітей до, років | 4 |
| Висота | 19 мм |
| Гарантійний термін, міс. | 6 |
| Довжина: | 5 мм |
| Код УКТВЕД | 9504908000 |
| Кількість в інд. пакованні, шт. | 1 |
| Кількість у майстер-пакованні, шт. | 24 |
| Кількість предметів у наборі | 28 |
| Логічне мислення | 1 |
| Матеріал | Дерево |
| Матеріал паковання | картон, метал |
| Методики навчання | Монтессорі |
| Наявність ручки на коробці | Немає |
| Підкатегорія | Настільні ігри |
| Стать | Для дівчаток, для хлопчиків |
| Рекомендовано для дитячих садків, центрів розвитку та шкіл | Да |
| Країна реєстрації ТМ | Китай |
| Тематика | Пізнання світу |
| Тип | Товар |
| Паковання | Картонна коробка |
| Ширина | 21 мм |
| Штрихкод | 6934510513078 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 558 ₴


