
Дитяча кухня Viga Toys з дерева з посудом (50957FSC)
6 112 ₴
- Готово до відправки
- Код: 50957FSC
+380 (98) 236-17-45
KyivstarУ компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Що робити, якщо малюк несподівано захопився кулінарією? Замість кімнати для ігор він біжить на кухню, а замість мультиків дивиться в інтернеті рецепти фуд-блогерів!
Щоб підтримати й заохочувати юного шеф-кухаря, подаруйте йому набір кулінара від Viga Toys Фантастична кухня для дітей від 3 років. Він являє собою яскравий, розкішно обладнаний іграшковий кухонний куточок, у якому є все необхідне для маленького кулінара: плита з духовкою, раковина, витяжка, годинник і, звичайно ж, ціла колекція кухонних аксесуарів — каструля з кришкою, сковорода, лопатки, ложка, дві ємності для спецій.
Набір для юного кулінара максимально схожий на справжній. Він виготовлений із якісних нешкідливих матеріалів (дерево, метал), вирізняється яскравим контрастним забарвленням і стильним сучасним дизайном. На такому кухонному просторі малюк ще більше розкриє фантазію і з головою порине в кулінарну творчість.
З ігровим набором Фантастична кухня діти не тільки розважаються, а й, наслідуючи дорослих, вчаться важливих побутових навичок. Ця розвивальна іграшка чудово поєднується з методиками Монтессорі та Реджіо, підходить для дитячих садків і виховательних центрів. Батарейки не потрібні. Розміри в зібраному вигляді: 60 х 30 х 81 см.
Для виготовлення екофрендлі продукту використана екологічна сертифікована деревина, схвалена асоціацією FSC (Лісною попікальською радою).
Щоб підтримати й заохочувати юного шеф-кухаря, подаруйте йому набір кулінара від Viga Toys Фантастична кухня для дітей від 3 років. Він являє собою яскравий, розкішно обладнаний іграшковий кухонний куточок, у якому є все необхідне для маленького кулінара: плита з духовкою, раковина, витяжка, годинник і, звичайно ж, ціла колекція кухонних аксесуарів — каструля з кришкою, сковорода, лопатки, ложка, дві ємності для спецій.
Набір для юного кулінара максимально схожий на справжній. Він виготовлений із якісних нешкідливих матеріалів (дерево, метал), вирізняється яскравим контрастним забарвленням і стильним сучасним дизайном. На такому кухонному просторі малюк ще більше розкриє фантазію і з головою порине в кулінарну творчість.
З ігровим набором Фантастична кухня діти не тільки розважаються, а й, наслідуючи дорослих, вчаться важливих побутових навичок. Ця розвивальна іграшка чудово поєднується з методиками Монтессорі та Реджіо, підходить для дитячих садків і виховательних центрів. Батарейки не потрібні. Розміри в зібраному вигляді: 60 х 30 х 81 см.
Для виготовлення екофрендлі продукту використана екологічна сертифікована деревина, схвалена асоціацією FSC (Лісною попікальською радою).
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Viga Toys |
| Країна виробник | Китай |
| Вікова група | Від 3 років |
| Матеріал | Дерево |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 50957FSC |
| Вага | 7.1 |
| Можливість спробувати, не розкриваючи паковання | Немає |
| Вік | 3+ |
| Вік дітей до, років | 5 |
| Уяву | 1 |
| Висота | 13 мм |
| Гарантійний термін, міс. | 6 |
| Довжина: | 38 мм |
| Код УКТВЕД | 9503007000 |
| Кількість в інд. пакованні, шт. | 1 |
| Кількість у майстер-пакованні, шт. | 2 |
| Будь ласка, допитливість | 1 |
| Матеріал паковання | картон, пластик |
| Методики навчання | Монтессорі, Реджіо |
| Наявність ручки на коробці | Да |
| Підкатегорія | Дитячі кухні та аксесуари |
| Підходить для сюжетно-рольових ігор | 1 |
| Стать | Для дівчаток, для хлопчиків |
| Рекомендовано для дитячих садків, центрів розвитку та шкіл | Да |
| Економічні навички | 1 |
| Країна реєстрації ТМ | Китай |
| Тематика | Кулінарія |
| Тип | Товар |
| Паковання | Картонна коробка |
| Колір | Різнобарвний |
| Ширина | 60 мм |
| Штрихкод | 6934510509576 |
| Емоційний інтелект | 1 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 6 112 ₴








