Набір для залізниці Viga Toys Вантажний потяг із паливом являє собою тематичний комплект аксесуарів до залізниць Viga Toys.
Для роботи батарейки не потрібні. Дитина штовхає поїзд самостійно. До набору не входять рейки
До нього входять дерев'яні іграшки на колесах: локомотив і 4 типи вагонів: цистерна, напіввогон, хоппер. Блок із дровами з напіввагону можна вийняти. Ігровому набору зрадіють хлопчики від 3 років.
Комплект розвивальних іграшок представляє різні типи палива: рідке та тверде, особливості їхнього перевезення залізницею. Завдяки барвистому потягу діти легко розіграють будь-які сюжети. Вони чіплятимуть до локомотива вагони з вантажами та цистерну в різній послідовності, возити їх рейками. Діти дізнаються про типи вагонів і вантажів, зрозуміють важливість залізниць. Ігри з різними тематичними наборами розвивають уяву, мислення, розширюють світогляд, соціальні навички. Вони рекомендовані для дому та групи, дитячих садків, центрів розвитку.Набір для залізниці Viga Toys Вантажний потяг із паливом виготовлений із дерева. Іграшкові вагони з'єднуються магнітами. Усі деталі відшліфовані до гладкості, пофарбовані яскравими безпечними фарбами. Комплект зроблений у найкращих традиціях виробника, відповідно до стандартів дитячих іграшок EN71 і ASTM.Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Viga Toys |
| Країна виробник | Китай |
| Вікова група | Від 3 років |
| Стан | Новий |
| Упаковка | |
| Упаковка | Картонна коробка |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 50820 |
| Вага | 0.2 |
| Можливість спробувати, не розкриваючи паковання | Немає |
| Вік | 3+ |
| Вік дітей до, років | 4 |
| Уяву | 1 |
| Висота | 8 мм |
| Гарантійний термін, міс. | 6 |
| Довжина: | 4 мм |
| Код УКТВЕД | 9503007000 |
| Кількість в інд. пакованні, шт. | 1 |
| Кількість у майстер-пакованні, шт. | 36 |
| Кількість предметів у наборі | 5 |
| Матеріал | Дерево |
| Матеріал паковання | Картон |
| Наявність ручки на коробці | Немає |
| Підкатегорія | Залізниці |
| Підходить для сюжетно-рольових ігор | Да |
| Стать | Для хлопчиків |
| Рекомендовано для дитячих садків, центрів розвитку та шкіл | Да |
| Країна реєстрації ТМ | Китай |
| Тематика | Транспорт і техніка |
| Тип | Товар |
| Ширина | 34 мм |
| Штрихкод | 6934510508203 |
| Емоційний інтелект | 1 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 439 ₴



