Зробіть гру з залізницею та поїздами ще веселішими! Іграшковий транспорт сумісний із рейками Viga Toys. У дитини з'являться три нових вагончики та локомотив. Набір до залізниці Viga Toys Потяг буде цікавий дітям дошкільного віку від 3 років.
Для роботи батарейки не потрібні. Дитина штовхає поїзд самостійно. До набору не входять рейки!
Дерев'яний склад із цього комплекту розширить межі фантазії дитини та дасть змогу придумати нові сюжети ігор із улюбленою залізницею. Яскраві та приємні на дотик дерев'яні іграшки також позитивно впливають на колірне сприйняття й мислення. Дерев'яні фігурки підходять для рухомих групових занять у дитячих садках та центрах розвитку.
Завдання дорослих — створити відповідне середовище для розвитку дитини. Іграшки стають основою для історій і приводом для спілкування дітей. Так розвиваються соціальні навички.
Виготовляються іграшки Viga Toys переважно з дерева vo- міцного, довговічного та натурального матеріалу. Вагончики та локомотив з'єднуються один з одним магнітами. Краї та кути згладжені, поверхня начисто відшліфована. Вся продукція Viga Toys має сертифікати безпеки та якості: європейський EN71, американський ASTM.
Для роботи батарейки не потрібні. Дитина штовхає поїзд самостійно. До набору не входять рейки!
Дерев'яний склад із цього комплекту розширить межі фантазії дитини та дасть змогу придумати нові сюжети ігор із улюбленою залізницею. Яскраві та приємні на дотик дерев'яні іграшки також позитивно впливають на колірне сприйняття й мислення. Дерев'яні фігурки підходять для рухомих групових занять у дитячих садках та центрах розвитку.
Завдання дорослих — створити відповідне середовище для розвитку дитини. Іграшки стають основою для історій і приводом для спілкування дітей. Так розвиваються соціальні навички.
Виготовляються іграшки Viga Toys переважно з дерева vo- міцного, довговічного та натурального матеріалу. Вагончики та локомотив з'єднуються один з одним магнітами. Краї та кути згладжені, поверхня начисто відшліфована. Вся продукція Viga Toys має сертифікати безпеки та якості: європейський EN71, американський ASTM.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Viga Toys |
| Країна виробник | Китай |
| Вікова група | Від 3 років |
| Стан | Новий |
| Упаковка | |
| Упаковка | Картонна коробка |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 50819 |
| Вага | 0.2 |
| Можливість спробувати, не розкриваючи паковання | Немає |
| Вік | 3+ |
| Вік дітей до, років | 4 |
| Уяву | 1 |
| Висота | 8 мм |
| Гарантійний термін, міс. | 6 |
| Довжина: | 4 мм |
| Код УКТВЕД | 9503007000 |
| Кількість в інд. пакованні, шт. | 1 |
| Кількість у майстер-пакованні, шт. | 36 |
| Кількість предметів у наборі | 4 |
| Матеріал | Дерево |
| Матеріал паковання | Картон |
| Наявність ручки на коробці | Немає |
| Підкатегорія | Залізниці |
| Підходить для сюжетно-рольових ігор | Да |
| Стать | Для дівчаток, для хлопчиків |
| Рекомендовано для дитячих садків, центрів розвитку та шкіл | Да |
| Країна реєстрації ТМ | Китай |
| Тематика | Транспорт і техніка |
| Тип | Товар |
| Ширина | 34 мм |
| Штрихкод | 6934510508197 |
| Емоційний інтелект | 1 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 419 ₴


