Додайте нові сюжети ігор до улюбленої залізниці від Viga Toys! Доповніть її 7 різними дорожніми знаками. Набір створений для дітей від 3 років дошкільного віку.
Дерев'яні іграшки для залізниці дають змогу більше фантазувати, пробувати в нових ролях, вигадувати пригоди з транспортом. Через таку гру діти дізнаються про дорожні знаки. До комплекту входить світлофор, позначення переходу та різні заборонені знаки.
Розвивальний набір підходить для сюжетно-рольових ігор удома та в садках. Історії з предметами з набору допомагають малюкам розвивати соціальні навички, спілкуватися один з одним.
Дерев'яні дорожні знаки з набору до рейок Viga Toys гладко відшліфовані, покриті нешкідливими фарбами.
Ігровий набір Viga Toys відповідає стандартам безпеки та якості дитячих іграшок EN71, ASTM. Батарейки не потрібні.
Дерев'яні іграшки для залізниці дають змогу більше фантазувати, пробувати в нових ролях, вигадувати пригоди з транспортом. Через таку гру діти дізнаються про дорожні знаки. До комплекту входить світлофор, позначення переходу та різні заборонені знаки.
Розвивальний набір підходить для сюжетно-рольових ігор удома та в садках. Історії з предметами з набору допомагають малюкам розвивати соціальні навички, спілкуватися один з одним.
Дерев'яні дорожні знаки з набору до рейок Viga Toys гладко відшліфовані, покриті нешкідливими фарбами.
Ігровий набір Viga Toys відповідає стандартам безпеки та якості дитячих іграшок EN71, ASTM. Батарейки не потрібні.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Viga Toys |
| Країна виробник | Китай |
| Вікова група | Від 3 років |
| Стан | Новий |
| Упаковка | |
| Упаковка | Картонна коробка |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 50817 |
| Вага | 0.2 |
| Можливість спробувати, не розкриваючи паковання | Немає |
| Вік | 3+ |
| Вік дітей до, років | 4 |
| Уяву | 1 |
| Висота | 8 мм |
| Гарантійний термін, міс. | 6 |
| Довжина: | 4 мм |
| Код УКТВЕД | 9503007000 |
| Кількість в інд. пакованні, шт. | 1 |
| Кількість у майстер-пакованні, шт. | 36 |
| Кількість предметів у наборі | 6 |
| Матеріал | Дерево |
| Матеріал паковання | Картон |
| Наявність ручки на коробці | Немає |
| Підкатегорія | Залізниці |
| Підходить для сюжетно-рольових ігор | Да |
| Стать | Для дівчаток, для хлопчиків |
| Рекомендовано для дитячих садків, центрів розвитку та шкіл | Да |
| Країна реєстрації ТМ | Китай |
| Тематика | Транспорт і техніка |
| Тип | Товар |
| Ширина | 34 мм |
| Штрихкод | 6934510508173 |
| Емоційний інтелект | 1 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 366 ₴


