Набір для залізниці Viga Toys Пожежна станція — це тематичний комплект дерев'яних іграшок для доповнення залізниць Viga Toys. Складається із 6 яскраво-червоних елементів: пожежна машина, вертоліт, вогнегасник, пожежна станція, гідрант, фігурка пожежника. Комплект оцінять хлопчики від 3 років дошкільного віку.
Мета ігрового набору — урізноманітнити дитячі рольові ігри з залізницею. З таким комплектом аксесуарів для гасіння пожеж малюки з легкістю нададуть, як вони героїчно борються з вогнем, рятують людей, виїжджають на відповідальні завдання. Приміряючи на себе різні соціальні ролі, діти стають сміливішими, відповідальними, емоційно розвиненими. Вони розкривають творчу уяву, фантазію, легше знаходять спільну мову з однолітками. Розвивальний набір рекомендований для гри вдома, у дитячому садку, центрі розвитку.
Набір для залізниці від Viga Toys Пожежна станція виготовлена з гладко відшліфованої деревини високої якості та пофарбована безпечними для здоров'я фарбами. Ігровий набір виготовлений відповідно до стандартів дитячих іграшок EN71 і ASTM. Батарейки не потрібні.
Мета ігрового набору — урізноманітнити дитячі рольові ігри з залізницею. З таким комплектом аксесуарів для гасіння пожеж малюки з легкістю нададуть, як вони героїчно борються з вогнем, рятують людей, виїжджають на відповідальні завдання. Приміряючи на себе різні соціальні ролі, діти стають сміливішими, відповідальними, емоційно розвиненими. Вони розкривають творчу уяву, фантазію, легше знаходять спільну мову з однолітками. Розвивальний набір рекомендований для гри вдома, у дитячому садку, центрі розвитку.
Набір для залізниці від Viga Toys Пожежна станція виготовлена з гладко відшліфованої деревини високої якості та пофарбована безпечними для здоров'я фарбами. Ігровий набір виготовлений відповідно до стандартів дитячих іграшок EN71 і ASTM. Батарейки не потрібні.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Viga Toys |
| Країна виробник | Китай |
| Вікова група | Від 3 років |
| Стан | Новий |
| Колір | Червоний |
| Упаковка | |
| Упаковка | Картонна коробка |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 50815 |
| Вага | 0.2 |
| Можливість спробувати, не розкриваючи паковання | Немає |
| Вік | 3+ |
| Вік дітей до, років | 4 |
| Уяву | 1 |
| Висота | 8 мм |
| Гарантійний термін, міс. | 6 |
| Довжина: | 4 мм |
| Код УКТВЕД | 9503007000 |
| Кількість в інд. пакованні, шт. | 1 |
| Кількість у майстер-пакованні, шт. | 36 |
| Кількість предметів у наборі | 6 |
| Матеріал | Дерево |
| Матеріал паковання | Картон |
| Наявність ручки на коробці | Немає |
| Підкатегорія | Залізниці |
| Підходить для сюжетно-рольових ігор | Да |
| Стать | Для хлопчиків |
| Рекомендовано для дитячих садків, центрів розвитку та шкіл | Да |
| Країна реєстрації ТМ | Китай |
| Тематика | Транспорт і техніка |
| Тип | Товар |
| Ширина | 34 мм |
| Штрихкод | 6934510508159 |
| Емоційний інтелект | 1 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 376 ₴


