Набір для залізниці Viga Toys Поліцейська дільниця — це тематичний комплект дерев'яних іграшок для доповнення залізниць Viga Toys. Складається із 6 предметів: фігурок поліцейського, злочинця, собаки, будівлі поліцейської ділянки, двох машин — патрульної та для перевезення злочинців. Комплект оцінять хлопчики від 3 років дошкільного віку.
Мета ігрового набору — урізноманітнити дитячі рольові ігри з залізницею. З таким комплектом аксесуарів для охорони порядку малюки з легкістю нададуть, як вони героїчно ловлять злочинців, виїжджають на відповідальні завдання, рятують людей. Приміряючи на себе різні соціальні ролі, діти стають сміливішими, відповідальними, емоційно розвиненими, легше знаходять спільну мову з однолітками. Такі іграшки дають імпульс уяві дитини, підказують нові залізничні історії.
Розвивальний набір рекомендований для гри вдома, у групі дитячого садка, у центрі розвитку.
У колірній гамі набору переважають відтінки синього. Іграшкові машинки з цього комплекту можуть їздити дерев'яними рейками залізниць Viga Toys.
Набір для залізниці від Viga Toys Поліцейська ділянка виготовлена з гладко відшліфованої деревини та покритий нешкідливими для здоров'я фарбами.
Ігровий набір виготовлений відповідно до стандартів якості та безпеки дитячих іграшок EN71 і ASTM. Батарейки не потрібні.
Мета ігрового набору — урізноманітнити дитячі рольові ігри з залізницею. З таким комплектом аксесуарів для охорони порядку малюки з легкістю нададуть, як вони героїчно ловлять злочинців, виїжджають на відповідальні завдання, рятують людей. Приміряючи на себе різні соціальні ролі, діти стають сміливішими, відповідальними, емоційно розвиненими, легше знаходять спільну мову з однолітками. Такі іграшки дають імпульс уяві дитини, підказують нові залізничні історії.
Розвивальний набір рекомендований для гри вдома, у групі дитячого садка, у центрі розвитку.
У колірній гамі набору переважають відтінки синього. Іграшкові машинки з цього комплекту можуть їздити дерев'яними рейками залізниць Viga Toys.
Набір для залізниці від Viga Toys Поліцейська ділянка виготовлена з гладко відшліфованої деревини та покритий нешкідливими для здоров'я фарбами.
Ігровий набір виготовлений відповідно до стандартів якості та безпеки дитячих іграшок EN71 і ASTM. Батарейки не потрібні.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Viga Toys |
| Країна виробник | Китай |
| Вікова група | Від 3 років |
| Стан | Новий |
| Колір | Синій |
| Упаковка | |
| Упаковка | Картонна коробка |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 50814 |
| Вага | 0.2 |
| Можливість спробувати, не розкриваючи паковання | Немає |
| Вік | 3+ |
| Вік дітей до, років | 4 |
| Уяву | 1 |
| Висота | 8 мм |
| Гарантійний термін, міс. | 6 |
| Довжина: | 4 мм |
| Код УКТВЕД | 9503007000 |
| Кількість в інд. пакованні, шт. | 1 |
| Кількість у майстер-пакованні, шт. | 36 |
| Кількість предметів у наборі | 7 |
| Матеріал | Дерево |
| Матеріал паковання | Картон |
| Наявність ручки на коробці | Немає |
| Підкатегорія | Залізниці |
| Підходить для сюжетно-рольових ігор | 1 |
| Стать | Для дівчаток, для хлопчиків |
| Рекомендовано для дитячих садків, центрів розвитку та шкіл | Да |
| Країна реєстрації ТМ | Китай |
| Тематика | Транспорт і техніка |
| Тип | Товар |
| Ширина | 34 мм |
| Штрихкод | 6934510508142 |
| Емоційний інтелект | 1 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 419 ₴


