Магнітні пазли Viga Toys Фрукти — це набір із 32 дерев'яних плиток на магнітах. Кожен елемент містить одну з чотирьох частин цілого зображення ягоди, фрукта або овочу. Комплект призначений для гри та навчання як окремо, так і в поєднанні з магнітними дошками. Дерев'яні пазли на магнітах підійдуть малюкам від 18 місяців.
Розвивальна гра з магнітними пазлами тренує уяву, мислення, сприйняття кольорів, пам'ять, зорово-моторну координацію. Дитина запам'ятає 7 кольорів, зовнішній вигляд і назви 8 харчових продуктів. Комплект мініпазлів підходить для гри вдома: малюк може складати картинки самостійно або з рідними. Також набір магнітних пазлів — це чудовий наочний матеріал для групових навчальних ігор у дитячих садках, центрах розвитку. Комплект можна використовувати в межах методик раннього розвитку та педагогіки Монтессорі.
Розмір квадратних плиток: 4 х 4 х 1 см. У комплекті тканинний мішок для зручного зберігання. Усі краї та деталі елементів ретельно відшліфовані. Використані нешкідливі барвники та клей.
Набір Viga Toys відповідає стандартам якості та безпеки дитячих іграшок: EN71, ASTM.
Екофрендлі продукт виготовлений з екологічної сертифікованої деревини, схваленої асоціацією FSC (Лісною попікучською радою).
Розвивальна гра з магнітними пазлами тренує уяву, мислення, сприйняття кольорів, пам'ять, зорово-моторну координацію. Дитина запам'ятає 7 кольорів, зовнішній вигляд і назви 8 харчових продуктів. Комплект мініпазлів підходить для гри вдома: малюк може складати картинки самостійно або з рідними. Також набір магнітних пазлів — це чудовий наочний матеріал для групових навчальних ігор у дитячих садках, центрах розвитку. Комплект можна використовувати в межах методик раннього розвитку та педагогіки Монтессорі.
Розмір квадратних плиток: 4 х 4 х 1 см. У комплекті тканинний мішок для зручного зберігання. Усі краї та деталі елементів ретельно відшліфовані. Використані нешкідливі барвники та клей.
Набір Viga Toys відповідає стандартам якості та безпеки дитячих іграшок: EN71, ASTM.
Екофрендлі продукт виготовлений з екологічної сертифікованої деревини, схваленої асоціацією FSC (Лісною попікучською радою).
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Viga Toys |
| Країна виробник | Китай |
| Матеріал | Дерево |
| Стать | Унісекс |
| Стан | Новий |
| Упаковка | |
| Упаковка | Картонна коробка |
| Розміри | |
| Висота | 5 мм |
| Ширина | 18 мм |
| Довжина | 26 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Аксесуари для зберігання | тканинний мішок |
| Артикул | 50700FSC |
| Вага | 0.6 |
| уважність | 1 |
| Можливість спробувати, не розкриваючи паковання | Немає |
| Вік | 1,5 |
| Вік дітей до, років | 4 |
| Вікова група | От 18-ти месяцев |
| Уяву | 1 |
| Гарантійний термін, міс. | 6 |
| Зорово-моторна координація | 1 |
| Код УКТВЕД | 9503006100 |
| Кількість в інд. пакованні, шт. | 1 |
| Кількість у майстер-пакованні, шт. | 24 |
| Кількість предметів у наборі | 32 |
| Логічне мислення | 1 |
| Матеріал паковання | картон, текстиль |
| Дрібна моторика | 1 |
| Методики навчання | Монтессорі |
| Наявність ручки на коробці | Немає |
| Пам'ять | 1 |
| Підкатегорія | Пазлы |
| Підходить для інклюзивної освіти | Да |
| Розмір деталей, см | 4х4х1 |
| Розпізнавання кольорів | 1 |
| Рекомендовано для дитячих садків, центрів розвитку та шкіл | Да |
| Відповідає концепції НУШ | Да |
| Країна реєстрації ТМ | Китай |
| Тематика | Пазли та головоломки |
| Тип | Товар |
| Колір | різнобарвний |
| Штрихкод | 6934510507008 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 17 105 471 ₴


