Бізіборд Viga Toys Літак — це розвивальна іграшка для малюків від 18 місяців переддошкільного віку. На настінному ігровому центрі є два лабіринти: дротяний із намистинами та доріжки з геометричними блоками, обертові шестерні, магнітна гра, годинник із рухомими стрілками.
Розвивальна дошка допомагає дітям у пізнанні світу, надихає на дослідження й спілкування. Малята будуть крутити механізми, налаштовувати час на годиннику, рухати фігурки на пальчиковому лабіринті, переміщати деталі магнітної гри паличкою. Заняття тренує спритність рук, гнучкість пальців, зорово-моторну координацію. Дитячі головоломки розвивають вміння знаходити рішення, мислити нестандартно. З дерев'яними іграшками на бізіборді одночасно можуть грати до 5 дітей, покращуючи соціальні навички.
Ця настінна іграшка у формі літака-бізіборда прикрасить дитячу кімнату вдома, у дошкільному закладі, розважальному центрі.
Дитячий бізіборд розділений на 5 секцій, що спрощує його перевезення та встановлення. Розміри в зібраному вигляді 180 х 66 х 5 см. Ігровий центр має міцну конструкцію. Розвивальні дерев'яні іграшки надійно закріплені на основі. Усі деталі відшліфовані до гладкості, покриті нешкідливими фарбами. Якість і безпека підтверджені сертифікатами EN71, ASTM.
Бізіборд-самолетик Viga Toys отримав нагороду Tillywig 2020 Top Fun за найкращий дизайн для сімейного дозвілля.
Для виготовлення використана екологічна сертифікована деревина, схвалена асоціацією FSC (Лісною попікілською радою).
Розвивальна дошка допомагає дітям у пізнанні світу, надихає на дослідження й спілкування. Малята будуть крутити механізми, налаштовувати час на годиннику, рухати фігурки на пальчиковому лабіринті, переміщати деталі магнітної гри паличкою. Заняття тренує спритність рук, гнучкість пальців, зорово-моторну координацію. Дитячі головоломки розвивають вміння знаходити рішення, мислити нестандартно. З дерев'яними іграшками на бізіборді одночасно можуть грати до 5 дітей, покращуючи соціальні навички.
Ця настінна іграшка у формі літака-бізіборда прикрасить дитячу кімнату вдома, у дошкільному закладі, розважальному центрі.
Дитячий бізіборд розділений на 5 секцій, що спрощує його перевезення та встановлення. Розміри в зібраному вигляді 180 х 66 х 5 см. Ігровий центр має міцну конструкцію. Розвивальні дерев'яні іграшки надійно закріплені на основі. Усі деталі відшліфовані до гладкості, покриті нешкідливими фарбами. Якість і безпека підтверджені сертифікатами EN71, ASTM.
Бізіборд-самолетик Viga Toys отримав нагороду Tillywig 2020 Top Fun за найкращий дизайн для сімейного дозвілля.
Для виготовлення використана екологічна сертифікована деревина, схвалена асоціацією FSC (Лісною попікілською радою).
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Viga Toys |
| Країна виробник | Китай |
| Вікова група | Від 18-ти місяців |
| Матеріал | Дерево |
| Стать | Унісекс |
| Стан | Новий |
| Упаковка | Картонна коробка |
| Розміри | |
| Висота | 27 мм |
| Ширина | 64 мм |
| Довжина | 38 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 50673FSC |
| Вага | 12.5 |
| Вага (кг) | 9 |
| уважність | 1 |
| Можливість спробувати, не розкриваючи паковання | Немає |
| Вік | 1,5 |
| Вік дітей до, років | 3 |
| Уяву | 1 |
| Гарантійний термін, міс. | 6 |
| Зорово-моторна координація | 1 |
| Код УКТВЕД | 9503009900 |
| Кількість в інд. пакованні, шт. | 1 |
| Кількість у майстер-пакованні, шт. | 1 |
| Будь ласка, допитливість | 1 |
| Матеріал паковання | Картон |
| Дрібна моторика | 1 |
| Методики навчання | Монтессорі |
| Наявність ручки на коробці | Немає |
| Підкатегорія | Бізіборди |
| Розпізнавання кольорів | 1 |
| Рекомендовано для дитячих садків, центрів розвитку та шкіл | Да |
| Країна реєстрації ТМ | Китай |
| Тематика | Пізнання світу |
| Тип | Товар |
| Колір | Різнобарвний |
| Штрихкод | 6934510506735 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 10 771 ₴


