Набір квадратних дерев'яних елементів із арабськими цифрами та знаками на магнітах, 40 штук. Підходить для гри та навчання як окремо, так і в поєднанні з магнітними дошками. У комплекті тканинний мішок для зручного зберігання.
Набір для розвитку когнітивних здібностей, пам'яті, зорово-моторної координації, основ математики. Дидактичний матеріал для групових занять удома, у школі, детсаду, центрі розвитку.
Для виготовлення використана якісна деревина, безпечні барвники та клей. Усі краї та деталі ретельно відшліфовані. Продукція Viga Toys відповідає стандартам якості та безпеки: європейському EN71, американському ASTM.
Набір для розвитку когнітивних здібностей, пам'яті, зорово-моторної координації, основ математики. Дидактичний матеріал для групових занять удома, у школі, детсаду, центрі розвитку.
Для виготовлення використана якісна деревина, безпечні барвники та клей. Усі краї та деталі ретельно відшліфовані. Продукція Viga Toys відповідає стандартам якості та безпеки: європейському EN71, американському ASTM.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Viga Toys |
| Країна виробник | Китай |
| Довжина | 26 см |
| Тип | Мішок |
| Ширина | 18 см |
| Матеріал | Дерево |
| Стан | Нове |
| Користувальницькі характеристики | |
| Аксесуари для зберігання | тканинний мішок |
| Артикул | 50591 |
| Вага | 0.7 |
| уважність | 1 |
| Можливість спробувати, не розкриваючи паковання | Немає |
| Вік | 3+ |
| Вік дітей до, років | 7 |
| Вікова група | Від 3 років |
| Гарантійний термін, міс. | 6 |
| Код УКТВЕД | 8505199000 |
| Кількість в інд. пакованні, шт. | 1 |
| Кількість у майстер-пакованні, шт. | 24 |
| Кількість предметів у наборі | 40 |
| Логічне мислення | 1 |
| Математичні навички | 1 |
| Матеріал паковання | картон, текстиль |
| Дрібна моторика | 1 |
| Методики навчання | Монтессорі |
| Наявність ручки на коробці | Немає |
| Пам'ять | 1 |
| Підкатегорія | Набори для навчання |
| Підходить для інклюзивної освіти | Да |
| Стать | Для дівчаток, для хлопчиків |
| Розмір деталей, см | 4х4х1 |
| Рекомендовано для дитячих садків, центрів розвитку та шкіл | Да |
| Відповідає концепції НУШ | Да |
| Країна реєстрації ТМ | Китай |
| Тематика | Математика |
| Колір | червоний, чорний, бежевий |
| Штрихкод | 6934510505912 |
| Розміри | |
| Висота | 5 мм |
| Паковання | |
| Паковання | Картонна коробка |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 013 ₴


