
Дерев'яний ігровий набір Viga Toys Пояс з інструментами (50532)
746 ₴
- Готово до відправки
- Код: 50532
+380 (98) 236-17-45
KyivstarУ компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
В ігровому наборі від Viga Toys ви знайдете пояс із кишенею та дерев'яними інструментами: молотком, викруткою, плоскогубцями, гайковим ключем, лінійкою та двома гвинтами з гайками. Комплект буде цікавий хлопчикам дошкільного віку від 3 років.
Пізнання світу з іграшками від Viga Toys — це завжди просто та весело. Гра в майстри прищеплює бажання допомагати старшим, розвиває мислення, уяву, дрібну моторику, координацію очі-руки.
Ігровий набір Viga Toys Пояс з інструментами можна взяти на прогулянку, закріпивши на штанах малюка. У новій ролі юний ремонтник вивчить назви робочого інвентарю та розбереться, як його застосовувати. Комплект підходить для дисциплінарної методики Реджіо.
Пояс із кишенею на зручній застібці виготовлений із міцного матеріалу. Краї інструментів згладжені для комфорту під час ігор. Ігровий набір від Viga Toys відповідає європейському EN71 і американському ASTM стандартам безпеки та якості.
У комплекті пояс із кишенею на застібці, 5 дерев'яних інструментів, 2 болти з гайками.
Пізнання світу з іграшками від Viga Toys — це завжди просто та весело. Гра в майстри прищеплює бажання допомагати старшим, розвиває мислення, уяву, дрібну моторику, координацію очі-руки.
Ігровий набір Viga Toys Пояс з інструментами можна взяти на прогулянку, закріпивши на штанах малюка. У новій ролі юний ремонтник вивчить назви робочого інвентарю та розбереться, як його застосовувати. Комплект підходить для дисциплінарної методики Реджіо.
Пояс із кишенею на зручній застібці виготовлений із міцного матеріалу. Краї інструментів згладжені для комфорту під час ігор. Ігровий набір від Viga Toys відповідає європейському EN71 і американському ASTM стандартам безпеки та якості.
У комплекті пояс із кишенею на застібці, 5 дерев'яних інструментів, 2 болти з гайками.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Viga Toys |
| Країна виробник | Китай |
| Вікова група | Від 3 років |
| Стать | Для хлопчиків |
| Стан | Новий |
| Упаковка | Картонна коробка |
| Розміри | |
| Висота | 21 мм |
| Ширина | 27 мм |
| Довжина | 5 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 50532 |
| Вага | 0.4 |
| Вага (кг) | 0,35 |
| Можливість спробувати, не розкриваючи паковання | Немає |
| Вік | 3+ |
| Вік дітей до, років | 4 |
| Гарантійний термін, міс. | 6 |
| Зорово-моторна координація | 1 |
| Код УКТВЕД | 9503007000 |
| Кількість в інд. пакованні, шт. | 1 |
| Кількість у майстер-пакованні, шт. | 12 |
| Комплектація | Пояс із кишенею на застібці, набір дерев'яних інструментів. |
| Матеріал | дерево, текстиль |
| Матеріал паковання | Картон |
| Методики навчання | Реджіо |
| Наявність ручки на коробці | Немає |
| Підкатегорія | Ігрові набори |
| Підходить для сюжетно-рольових ігор | Да |
| Економічні навички | 1 |
| Країна реєстрації ТМ | Китай |
| Тематика | Пізнання світу |
| Тип | Товар |
| Колір | Різнобарвний |
| Штрихкод | 6934510505325 |
| Емоційний інтелект | 1 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 746 ₴


