Набір допоможе дітям навчитися писати арабські цифри. У комплекті 10 дощечок, кожна з магнітною паличкою. Розвиток: координація рук і очей, мислення, когнітивні навички.
Рекомендовано для дитячих садків, центрів розвитку та шкіл.
Рекомендовано для дитячих садків, центрів розвитку та шкіл.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Viga Toys |
| Країна виробник | Китай |
| Матеріал | Дерево |
| Стать | Унісекс |
| Стан | Новий |
| Упаковка | |
| Упаковка | Картонна коробка |
| Розміри | |
| Висота | 14 мм |
| Ширина | 21 мм |
| Довжина | 20 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Аксесуари для зберігання | відкритий дерев'яний лоток із ручками |
| Артикул | 50339 |
| Вага | 2.2 |
| Вага (кг) | 2 |
| уважність | 1 |
| Можливість спробувати, не розкриваючи паковання | Немає |
| Вік | 3+ |
| Вік дітей до, років | 4 |
| Вікова група | Від 3 років |
| Гарантійний термін, міс. | 6 |
| Зорово-моторна координація | 1 |
| Код УКТВЕД | 8505199000 |
| Кількість в інд. пакованні, шт. | 1 |
| Кількість у майстер-пакованні, шт. | 9 |
| Кількість предметів у наборі | 10 |
| Математичні навички | 1 |
| Матеріал паковання | Картон |
| Дрібна моторика | 1 |
| Методики навчання | Монтессорі |
| Наявність ручки на коробці | Немає |
| Пам'ять | 1 |
| Підкатегорія | Набори для навчання |
| Підходить для інклюзивної освіти | Да |
| Рекомендовано для дитячих садків, центрів розвитку та шкіл | Да |
| Країна реєстрації ТМ | Китай |
| Тематика | Математика |
| Тип | Товар |
| Колір | бежевий, червоний |
| Штрихкод | 6934510503390 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 3 363 ₴



