Збірний ігровий стіл спеціально розроблений для гри з залізницями Viga Toys: підходить для всіх наборів. Також на столі зручно грати з кубиками, пазлами, настільними іграми, шнурівками та іншим.
Зберіть за інструкцією стіл і встановіть у дитячій або ігровій кімнаті.
Стільниця з одного боку зеленого кольору, з іншого — рожевого. Матеріал: дерево. Розміри: 125 х 89,5 х 44,5 см.
Стіл для використання дітьми від 3 років вдома, у дитячому садку, центрі розвитку. Батарейки не потрібні.
Зберіть за інструкцією стіл і встановіть у дитячій або ігровій кімнаті.
Стільниця з одного боку зеленого кольору, з іншого — рожевого. Матеріал: дерево. Розміри: 125 х 89,5 х 44,5 см.
Стіл для використання дітьми від 3 років вдома, у дитячому садку, центрі розвитку. Батарейки не потрібні.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Viga Toys |
| Країна виробник | Китай |
| Вікова група | Від 3 років |
| Стан | Новий |
| Упаковка | |
| Упаковка | Картонна коробка |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 50284 |
| Вага | 24.7 |
| Вага (кг) | 25,4 |
| Можливість спробувати, не розкриваючи паковання | Немає |
| Вік | 3+ |
| Вік дітей до, років | 4 |
| Гарантійний термін, міс. | 6 |
| Інструкція друкована | Да |
| Код УКТВЕД | 9403609000 |
| Кількість в інд. пакованні, шт. | 1 |
| Матеріал | Дерево |
| Матеріал паковання | Картон |
| Наявність ручки на коробці | Немає |
| Підкатегорія | Збірні меблі |
| Стать | Для дівчаток, для хлопчиків |
| Рекомендовано для дитячих садків, центрів розвитку та шкіл | Да |
| Країна реєстрації ТМ | Китай |
| Тип | Товар |
| Колір | Різнобарвний |
| Ширина | 130 мм |
| Штрихкод | 6934510502843 |
| Мова друкованої інструкції | англійська |
| Габаритні розміри столу | |
| Висота | 10 мм |
| Довжина: | 90 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 6 831 ₴


