Ігровий набір Залізниця від Viga Toys — це 39 гладко відшліфованих елементів із дерева. Разом вони становлять архітектурну композицію, де кожна деталь на своєму місці. Розмір зібраної дороги 106 х 16 х 14 см. Ширина рейок 4 см, відстань між канавками 2 см. Розмір кріплення: 1.8 х 1,3 см.
Для роботи батарейки не потрібні. Дитина штовхає поїзд самостійно.
Це не просто залізниця, а ціла система транспортних засобів. Крім рейок і поїздів, до ігрового набору входять різні мініатюрні декорації: дорожні знаки, машини, дерева, фігурки людей і навіть будівля імпровізованого вокзалу.
Як підготувати до гри цю розвивальну іграшку? Спочатку потрібно зібрати саму дорогу, яка, до речі, не залізна, а дерев'яна. Далі з'єднуємо вагони поїзда (вони з вбудованими магнітами), постачаємо їх на рейки — і в дорогу! Поки поїзд набирає швидкість, ми можемо швидко створити інфраструктуру. Знаємо будівлю вокзалу та розставляємо навколо нього машини, дорожні знаки, фігурки слугують. Отже, іграшка наведена в ігрову готовність!
Набір від Viga Toys Залізниця дає змогу придумати величезну кількість рольових ігор. За бажання, діти можуть розігрувати цілі спектаклі, приміряти на себе різні ролі. Це здорово соціалізує, розвиває фантазію, пробуджує творчу уяву.
Для роботи батарейки не потрібні. Дитина штовхає поїзд самостійно.
Це не просто залізниця, а ціла система транспортних засобів. Крім рейок і поїздів, до ігрового набору входять різні мініатюрні декорації: дорожні знаки, машини, дерева, фігурки людей і навіть будівля імпровізованого вокзалу.
Як підготувати до гри цю розвивальну іграшку? Спочатку потрібно зібрати саму дорогу, яка, до речі, не залізна, а дерев'яна. Далі з'єднуємо вагони поїзда (вони з вбудованими магнітами), постачаємо їх на рейки — і в дорогу! Поки поїзд набирає швидкість, ми можемо швидко створити інфраструктуру. Знаємо будівлю вокзалу та розставляємо навколо нього машини, дорожні знаки, фігурки слугують. Отже, іграшка наведена в ігрову готовність!
Набір від Viga Toys Залізниця дає змогу придумати величезну кількість рольових ігор. За бажання, діти можуть розігрувати цілі спектаклі, приміряти на себе різні ролі. Це здорово соціалізує, розвиває фантазію, пробуджує творчу уяву.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Viga Toys |
| Країна виробник | Китай |
| Вікова група | Від 3 років |
| Стан | Новий |
| Упаковка | |
| Упаковка | Картонна коробка |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 50266 |
| Вага | 1.5 |
| Вага (кг) | 1,3 |
| Можливість спробувати, не розкриваючи паковання | Немає |
| Вік | 3+ |
| Вік дітей до, років | 4 |
| Уяву | 1 |
| Висота | 7 мм |
| Гарантійний термін, міс. | 6 |
| Довжина: | 25 мм |
| Код УКТВЕД | 9503007000 |
| Кількість в інд. пакованні, шт. | 1 |
| Кількість у майстер-пакованні, шт. | 8 |
| Кількість предметів у наборі | 39 |
| Матеріал | Дерево |
| Матеріал паковання | картон, пластик |
| Навички конструювання | 1 |
| Наявність ручки на коробці | Немає |
| Підкатегорія | Залізниці |
| Підходить для сюжетно-рольових ігор | 1 |
| Стать | Для дівчаток, для хлопчиків |
| Просторове мислення | 1 |
| Країна реєстрації ТМ | Китай |
| Тематика | Транспорт і техніка |
| Тип | Товар |
| Колір | Різнобарвний |
| Ширина | 43 мм |
| Штрихкод | 6934510502669 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 449 ₴





