
Дерев'яний мініпазл Viga Toys Літак (50173)
224 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 300 ₴
- Готово до відправки
- Код: 50173
+380 (98) 236-17-45
KyivstarУ компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Цей кольоровий дерев'яний пазл легко зібрати завдяки невеликій кількості деталей, які добре підходять для маленьких рук. Іграшка дасть уявлення про кольори, форми предметів, допоможе розвинути мислення, уяву, координацію рук і очей, дрібну моторику.
У комплекті підставка та 4 деталі, всі елементи заокруглені.
На основі немає картинки-підказки.
У комплекті підставка та 4 деталі, всі елементи заокруглені.
На основі немає картинки-підказки.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Viga Toys |
| Країна виробник | Китай |
| Вікова група | Від 18-ти місяців |
| Матеріал | Дерево |
| Стан | Новий |
| Розміри | |
| Висота | 15 см |
| Довжина | 2 см |
| Ширина | 17 см |
| Упаковка | |
| Упаковка | Картонна коробка |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 50173 |
| Вага | 0.2 |
| уважність | 1 |
| Можливість спробувати, не розкриваючи паковання | Немає |
| Вік | 1,5 |
| Вік дітей до, років | 2 |
| Уяву | 1 |
| Гарантійний термін, міс. | 6 |
| Зорово-моторна координація | 1 |
| Код УКТВЕД | 9503006100 |
| Кількість в інд. пакованні, шт. | 1 |
| Кількість у майстер-пакованні, шт. | 72 |
| Кількість предметів у наборі | 4 |
| Логічне мислення | 1 |
| Матеріал паковання | картон, пластик |
| Методики навчання | Монтессорі |
| Наявність ручки на коробці | Немає |
| Пам'ять | 1 |
| Підкатегорія | Пазлы |
| Стать | Для дівчаток, для хлопчиків |
| Розпізнавання кольорів | 1 |
| Країна реєстрації ТМ | Китай |
| Тематика | Пазли та головоломки |
| Тип | Товар |
| Колір | Різнобарвний |
| Штрихкод | 6934510501730 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 224 ₴


