Чи може дерев'яна іграшка бути простою і водночас всебічно розвивати? Так, і це пазл-кубики Комахи від Viga Toys!
Цей барвистий ігровий набір складається з 4 дерев'яних кубиків, на кожній стороні є частина картинки-пазла. В підсумку, дитина може по черзі зібрати 6 зображень казкових комах. Кожен малюнок яскравий, детально промальований. Завдяки мінімальній кількості деталей набором можуть гратися малюки від 2 років.
Ця унікальна розвивальна іграшка поєднує в собі навчальний ефект пазлів і практичну форму кубиків. У наборі всього 4 елементи, які займають мінімум місця і приносять максимум користі. Складаючи свої перші пазли, дитина вчиться мислити логічно, співвідносити частини та ціле, працювати на результат. Він починає краще розрізняти кольори, розвиває координацію очі-руки, формує тактильні навички, розширює світогляд.
Дерев'яні пазл-кубики Комахи рекомендовані для навчання за методикою Монтессорі. Це прекрасний дидактичний матеріал як для занять удома, так і в дошкільних освітніх установах.
Цей барвистий ігровий набір складається з 4 дерев'яних кубиків, на кожній стороні є частина картинки-пазла. В підсумку, дитина може по черзі зібрати 6 зображень казкових комах. Кожен малюнок яскравий, детально промальований. Завдяки мінімальній кількості деталей набором можуть гратися малюки від 2 років.
Ця унікальна розвивальна іграшка поєднує в собі навчальний ефект пазлів і практичну форму кубиків. У наборі всього 4 елементи, які займають мінімум місця і приносять максимум користі. Складаючи свої перші пазли, дитина вчиться мислити логічно, співвідносити частини та ціле, працювати на результат. Він починає краще розрізняти кольори, розвиває координацію очі-руки, формує тактильні навички, розширює світогляд.
Дерев'яні пазл-кубики Комахи рекомендовані для навчання за методикою Монтессорі. Це прекрасний дидактичний матеріал як для занять удома, так і в дошкільних освітніх установах.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Viga Toys |
| Країна виробник | Китай |
| Матеріал | Дерево |
| Стать | Унісекс |
| Стан | Новий |
| Упаковка | |
| Упаковка | Картонна коробка |
| Розміри | |
| Висота | 18 мм |
| Ширина | 18 мм |
| Довжина | 5 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 50160 |
| Вага | 0.3 |
| Вага (кг) | 0,3 |
| уважність | 1 |
| Можливість спробувати, не розкриваючи паковання | Немає |
| Вік | 1,5 |
| Вік дітей до, років | 2 |
| Вікова група | От 18-ти месяцев |
| Уяву | 1 |
| Гарантійний термін, міс. | 6 |
| Код УКТВЕД | 9503006100 |
| Кількість в інд. пакованні, шт. | 1 |
| Кількість у майстер-пакованні, шт. | 36 |
| Матеріал паковання | Картон |
| Методики навчання | Монтессорі |
| Наявність ручки на коробці | Немає |
| Підкатегорія | Кубики |
| Розмір деталей, см | 4,5 х 4,5 |
| Країна реєстрації ТМ | Китай |
| Тематика | Пізнання світу |
| Тип | Товар |
| Штрихкод | 6934510501600 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 7 840 578 ₴


