У лабіринт "Підводний світ" можна грати як одному, так і з друзями. Це допоможе дитині розвинути соціальні навички. Гра тренує дрібну моторику, уяву, логічне мислення. Кольорові кульки потрібно провести до цілі за допомогою магнітних паличок: у черепашки зелені кульки, у дельфіна — сині, рибки-клоуна — жовті, у восьминога — бордові, у водолаза — фіолетові. Пластикова прозора панель не дасть кулькам загубитися, указки прикріплені до корпусу. Іграшка виготовлена з екологічно чистих матеріалів.
Рекомендовано для дитячих садків, центрів розвитку та шкіл.
Рекомендовано для дитячих садків, центрів розвитку та шкіл.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Viga Toys |
| Країна виробник | Китай |
| Матеріал | Дерево |
| Стать | Унісекс |
| Стан | Новий |
| Упаковка | |
| Упаковка | Картонна коробка |
| Розміри | |
| Висота | 31 мм |
| Ширина | 34 мм |
| Довжина | 4 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 50123 |
| Вага | 0.8 |
| уважність | 1 |
| Можливість спробувати, не розкриваючи паковання | Немає |
| Вік | 1,5 |
| Вік дітей до, років | 3 |
| Вікова група | От 18-ти месяцев |
| Гарантійний термін, міс. | 6 |
| Зорово-моторна координація | 1 |
| Код УКТВЕД | 9503006100 |
| Кількість в інд. пакованні, шт. | 1 |
| Кількість у майстер-пакованні, шт. | 2 |
| Матеріал паковання | Картон |
| Наявність ручки на коробці | Немає |
| Пам'ять | 1 |
| Підкатегорія | Лабіринти |
| Рекомендовано для дитячих садків, центрів розвитку та шкіл | Да |
| Країна реєстрації ТМ | Китай |
| Тематика | Пізнання світу |
| Тип | Товар |
| Колір | різнобарвний |
| Штрихкод | 6934510501235 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 16 805 911 ₴




