Шукаєте розвивальну іграшку на всі випадки життя? Обратите внимание на лабиринт Машинка от Viga Toys.
Це каталка та бізіборд в одній іграшці для малюків від 18 місяців. В основі дерев'яна платформа на коліщатках із рухомими різнобарвними шестернями, на яких стоять фігурки: фермера, корови та собаки. Може використовуватися як каталка, так і як розвивальна гра. Коли дитина тягне іграшку за шнурок, фігурки на шестернях обертаються. Колеса обладнані каучуковими протиковзними накладками.
До дерев'яної основи також прикріплений пальчиковий лабіринт із яскравими різнобарвними намистинами, які так приємно пересувати за вигнутими металевими прутиками. Це медитативне заняття подобається не тільки дітям переддошкільного віку, а й дорослим. Вона заспокоює нервову систему, вчить фокусувати увагу, тренує дрібну моторику, глазурувальну координацію.
Лабіринт Машинка від Viga Toys — чудова розвивальна іграшка для навчання системою Монтессорі. Це прекрасний дидактичний матеріал для комплексного сенсорного розвитку дитини — як індивідуально, так і в групі.
Це каталка та бізіборд в одній іграшці для малюків від 18 місяців. В основі дерев'яна платформа на коліщатках із рухомими різнобарвними шестернями, на яких стоять фігурки: фермера, корови та собаки. Може використовуватися як каталка, так і як розвивальна гра. Коли дитина тягне іграшку за шнурок, фігурки на шестернях обертаються. Колеса обладнані каучуковими протиковзними накладками.
До дерев'яної основи також прикріплений пальчиковий лабіринт із яскравими різнобарвними намистинами, які так приємно пересувати за вигнутими металевими прутиками. Це медитативне заняття подобається не тільки дітям переддошкільного віку, а й дорослим. Вона заспокоює нервову систему, вчить фокусувати увагу, тренує дрібну моторику, глазурувальну координацію.
Лабіринт Машинка від Viga Toys — чудова розвивальна іграшка для навчання системою Монтессорі. Це прекрасний дидактичний матеріал для комплексного сенсорного розвитку дитини — як індивідуально, так і в групі.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Viga Toys |
| Країна виробник | Китай |
| Матеріал | Дерево |
| Стать | Унісекс |
| Стан | Новий |
| Упаковка | |
| Упаковка | Картонна коробка |
| Розміри | |
| Висота | 25 мм |
| Ширина | 25 мм |
| Довжина | 20 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 50120 |
| Вага | 1.1 |
| уважність | 1 |
| Можливість спробувати, не розкриваючи паковання | Да |
| Вік | 1+ |
| Вік дітей до, років | 2 |
| Вікова група | Від 7 місяців |
| Гарантійний термін, міс. | 6 |
| Зорово-моторна координація | 1 |
| Код УКТВЕД | 9503001000 |
| Кількість в інд. пакованні, шт. | 1 |
| Кількість у майстер-пакованні, шт. | 8 |
| Матеріал паковання | Картон |
| Дрібна моторика | 1 |
| Наявність ручки на коробці | Немає |
| Підкатегорія | Лабіринти |
| Країна реєстрації ТМ | Китай |
| Тематика | Пізнання світу |
| Тип | Товар |
| Колір | Різнобарвний |
| Штрихкод | 6934510501204 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 478 ₴


