Деталі цього барвистого дерев'яного пазла забезпечені ручками, які зручно брати маленькими ручками. На основі є картинки-підказки.
На основі є картинки-підказки.
На основі є картинки-підказки.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Viga Toys |
| Країна виробник | Китай |
| Вікова група | Від 12-ти місяців |
| Матеріал | Дерево |
| Стан | Новий |
| Упаковка | |
| Упаковка | Поліетиленовий пакет |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 50112 |
| Вага | 0.2 |
| уважність | 1 |
| Можливість спробувати, не розкриваючи паковання | Немає |
| Вік | 1+ |
| Вік дітей до, років | 2 |
| Уяву | 1 |
| Висота | 3 мм |
| Гарантійний термін, міс. | 6 |
| Довжина: | 14 мм |
| Зорово-моторна координація | 1 |
| Код УКТВЕД | 9503006100 |
| Кількість в інд. пакованні, шт. | 1 |
| Кількість у майстер-пакованні, шт. | 72 |
| Логічне мислення | 1 |
| Матеріал паковання | картон, пластик |
| Наявність ручки на коробці | Немає |
| Пам'ять | 1 |
| Підкатегорія | Рамки-вкладки |
| Стать | Для дівчаток, для хлопчиків |
| Країна реєстрації ТМ | Китай |
| Тематика | Транспорт і техніка |
| Тип | Товар |
| Колір | Різнобарвний |
| Ширина | 30 мм |
| Штрихкод | 6934510501129 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 297 ₴
