У дитини з'явиться чудовий супутник для прогулянок — дерев'яна каталка на мотузці у формі милої зебри від Viga Toys! Іграшка буде цікава малюкам попереднього віку від 18 місяців.
Каталка допоможе дитині розвинути фізичні якості та координацію очі-руки. Крім цього, активні ігри та прогулянки з новим другом допоможуть підвищити емоційний добробут малюка.
Каталка від Viga Toys Зебра на мотузці сприяє розвитку уяви, польоту фантазії, пізнання світу. Маленькі непосиди знайдуть захопливе заняття й витрачатимуть свою енергію безпечно та з користю.
Міцність конструкції забезпечує металева вісь і фіксовані заклепки. Деталі зебри виготовлені з суцільного дерева, відшліфовані та пофарбовані. Довжина мотузки — 65 см. Розміри каталки — 13 х 6,8 х 15,2 см.
Як і вся продукція Viga Toys, каталка відповідає міжнародним стандартам безпеки та якості дитячих іграшок: європейському EN71, американському ASTM.
У комплекті дерев'яна каталка на 4 колесах зі шнурком.
Каталка допоможе дитині розвинути фізичні якості та координацію очі-руки. Крім цього, активні ігри та прогулянки з новим другом допоможуть підвищити емоційний добробут малюка.
Каталка від Viga Toys Зебра на мотузці сприяє розвитку уяви, польоту фантазії, пізнання світу. Маленькі непосиди знайдуть захопливе заняття й витрачатимуть свою енергію безпечно та з користю.
Міцність конструкції забезпечує металева вісь і фіксовані заклепки. Деталі зебри виготовлені з суцільного дерева, відшліфовані та пофарбовані. Довжина мотузки — 65 см. Розміри каталки — 13 х 6,8 х 15,2 см.
Як і вся продукція Viga Toys, каталка відповідає міжнародним стандартам безпеки та якості дитячих іграшок: європейському EN71, американському ASTM.
У комплекті дерев'яна каталка на 4 колесах зі шнурком.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Viga Toys |
| Країна виробник | Китай |
| Вага | 0.4 кг |
| Вікова група | Від 12-ти місяців |
| Висота | 20 см |
| Довжина | 7 см |
| Стан | Новий |
| Ширина | 20 см |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 50093 |
| Вага (кг) | 0,4 |
| Можливість спробувати, не розкриваючи паковання | Немає |
| Вік | 1+ |
| Вік дітей до, років | 2 |
| Уяву | 1 |
| Гарантійний термін, міс. | 6 |
| Код УКТВЕД | 9503001000 |
| Кількість в інд. пакованні, шт. | 1 |
| Кількість у майстер-пакованні, шт. | 24 |
| Координація рухів | 1 |
| Матеріал | Метал/дерево |
| Матеріал паковання | картон, пластик |
| Наявність ручки на коробці | Немає |
| Підкатегорія | Каталки |
| Стать | Для дівчаток, для хлопчиків |
| Просторове мислення | 1 |
| Країна реєстрації ТМ | Китай |
| Тематика | Пізнання світу |
| Тип | Товар |
| Паковання | Картонна коробка |
| Колір | зелений, білий |
| Штрихкод | 6934510500931 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 7 840 578 ₴


