
Дитяча мозаїка Viga Toys Дерев'яні картинки 250 ел. (50065)
1 343 ₴
- Готово до відправки
- Код: 50065
+380 (98) 236-17-45
KyivstarУ компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Набір плоских будівельних блоків геометричних форм і яскравих кольорів із якісної деревини.
У комплекті: 250 блоків, повноколірний буклет із прикладами для збирання.
Діти підбирають, сортують за кольором і формою, складають дерев'яні блоки в мозаїку. Крім радості від творіння, це тренування зорово-моторної координації, м'язів рук, навичок конструювання, розвиток мислення, сприйняття простору, уяви, вміння думати логічно.
Діти можуть грати, дотримуючись буклета, або дати волю своїй уяві, щоб створювати оригінальні візерунки. Це також чудова іграшка для розпізнавання форм і кольорів.
Малюкам від 3 років для використання вдома, у дитячому садку, центрі розвитку. Підходить для самостійної гри та в групі. Може використовуватися для занять за методикою Реджіо, Монтессорі, в інклюзивній освіті.
У комплекті: 250 блоків, повноколірний буклет із прикладами для збирання.
Діти підбирають, сортують за кольором і формою, складають дерев'яні блоки в мозаїку. Крім радості від творіння, це тренування зорово-моторної координації, м'язів рук, навичок конструювання, розвиток мислення, сприйняття простору, уяви, вміння думати логічно.
Діти можуть грати, дотримуючись буклета, або дати волю своїй уяві, щоб створювати оригінальні візерунки. Це також чудова іграшка для розпізнавання форм і кольорів.
Малюкам від 3 років для використання вдома, у дитячому садку, центрі розвитку. Підходить для самостійної гри та в групі. Може використовуватися для занять за методикою Реджіо, Монтессорі, в інклюзивній освіті.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Viga Toys |
| Країна виробник | Китай |
| Вікова група | Від 3 років |
| Матеріал | Дерево |
| Стать | Унісекс |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Аксесуари для зберігання | відерце з кришкою та ручкою |
| Артикул | 50065 |
| Вага | 1.4 |
| уважність | 1 |
| Можливість спробувати, не розкриваючи паковання | Немає |
| Вік | 3+ |
| Вік дітей до, років | 4 |
| Уяву | 1 |
| Висота | 22 мм |
| Гарантійний термін, міс. | 6 |
| Довжина: | 20 мм |
| Зорово-моторна координація | 1 |
| Код УКТВЕД | 9503007000 |
| Кількість в інд. пакованні, шт. | 1 |
| Кількість у майстер-пакованні, шт. | 4 |
| Кількість предметів у наборі | 250 |
| Логічне мислення | 1 |
| Матеріал паковання | картон, пластик |
| Методики навчання | Реджіо |
| Наявність ручки на коробці | Да |
| Пам'ять | 1 |
| Підкатегорія | Ігрові набори |
| Підходить для інклюзивної освіти | Да |
| Рекомендовано для дитячих садків, центрів розвитку та шкіл | Да |
| Країна реєстрації ТМ | Китай |
| Тематика | Пазли та головоломки |
| Тип | Товар |
| Паковання | Ведро |
| Колір | Різнобарвний |
| Ширина | 22 мм |
| Штрихкод | 6934510500658 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 343 ₴
