Що може бути цікавіше, ніж будувати та відразу ж розбирати цегляну стіну? Саме для таких цілей була придумана дерев'яна настільна гра Viga Toys PolarB Стіна з цеглинок.
Це розвивальна іграшка для дітей від 3 років, що складається з основи, 40 цеглою, двох паличок та одного жолудя. Вона не тільки тренує зір і спритність рук, а й вчить концентрувати увагу, логічно мислити, зважувати свої дії.
Для початку гравці дружно будують стіну. Далі кожен по черзі бере паличку й акуратно виштовхує одну з цеглинок. Це потрібно робити обережно, щоб не збити зі стіни жолудь. Стіна з цеглинок — чудовий привід для сімейного дозвілля. Спільна гра з проявом емоцій сприяє зближенню дітей і батьків.
Дерев'яна настільна гра Viga Toys PolarB Стіна з цеглинок розмірами 22 х 7 х 17 см виготовлена відповідно до стандартів дитячих іграшок EN71 і ASTM. Для її виготовлення використані гладко відшліфовані дерев'яні деталі та безпечні фарби на водній основі.
У наборі 44 елементи: 1 основа, 40 цегла, 2 палички, 1 жолудь.
Це розвивальна іграшка для дітей від 3 років, що складається з основи, 40 цеглою, двох паличок та одного жолудя. Вона не тільки тренує зір і спритність рук, а й вчить концентрувати увагу, логічно мислити, зважувати свої дії.
Для початку гравці дружно будують стіну. Далі кожен по черзі бере паличку й акуратно виштовхує одну з цеглинок. Це потрібно робити обережно, щоб не збити зі стіни жолудь. Стіна з цеглинок — чудовий привід для сімейного дозвілля. Спільна гра з проявом емоцій сприяє зближенню дітей і батьків.
Дерев'яна настільна гра Viga Toys PolarB Стіна з цеглинок розмірами 22 х 7 х 17 см виготовлена відповідно до стандартів дитячих іграшок EN71 і ASTM. Для її виготовлення використані гладко відшліфовані дерев'яні деталі та безпечні фарби на водній основі.
У наборі 44 елементи: 1 основа, 40 цегла, 2 палички, 1 жолудь.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Viga Toys |
| Країна виробник | Китай |
| Вікова група | Від 3 років |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 44566 |
| Вага | 0.65 |
| уважність | 1 |
| Можливість спробувати, не розкриваючи паковання | Немає |
| Вік | 3+ |
| Вік дітей до, років | 4 |
| Висота | 8 мм |
| Гарантійний термін, міс. | 6 |
| Довжина: | 17 мм |
| Зорово-моторна координація | 1 |
| Код УКТВЕД | 9504908000 |
| Кількість в інд. пакованні, шт. | 1 |
| Кількість у майстер-пакованні, шт. | 12 |
| Кількість предметів у наборі | 44 |
| Будь ласка, допитливість | 1 |
| Матеріал | Дерево |
| Матеріал паковання | Картон |
| Наявність ручки на коробці | Немає |
| Підкатегорія | Настільні ігри |
| Стать | Для дівчаток, для хлопчиків |
| Просторове мислення | 1 |
| Рекомендовано для дитячих садків, центрів розвитку та шкіл | Да |
| Країна реєстрації ТМ | Китай |
| Тематика | Пізнання світу |
| Тип | Товар |
| Паковання | Картонна коробка |
| Колір | Різнобарвний |
| Ширина | 25 мм |
| Штрихкод | 6971608445668 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 818 ₴






