Магнітний лабіринт Viga Toys Годинник допоможе дітям від 18 місяців в ігровій формі познайомитися з кольорами та цифрами.
Лабіринт-годинник обладнаний магнітною указкою. З її допомогою дитина переміщатиме кольорові кульки в комірки з цифрами. Кульки необхідно розсортувати за кольором і кількістю згідно з числами.
Гра з магнітним лабіринтом розвиває пальці, зорово-моторну координацію, мислення, пам'ять. Дитина співвіднесе та запам'ятає поняття число та кількість.
Настільна гра Viga Toys підходить для занять удома, у центрах розвитку та дитсадках. Поєднується з методикою Монтессорі.
Круглий лабіринт у діаметрі 17,5 см, до нього приєднана магнітна указка. Ігрове поле накрите прозорою вставкою. Гра відповідає стандартам безпеки та якості дитячих іграшок: EN71, ASTM.
У комплекті диск із доріжками та кульками, магнітним стиком.
Лабіринт-годинник обладнаний магнітною указкою. З її допомогою дитина переміщатиме кольорові кульки в комірки з цифрами. Кульки необхідно розсортувати за кольором і кількістю згідно з числами.
Гра з магнітним лабіринтом розвиває пальці, зорово-моторну координацію, мислення, пам'ять. Дитина співвіднесе та запам'ятає поняття число та кількість.
Настільна гра Viga Toys підходить для занять удома, у центрах розвитку та дитсадках. Поєднується з методикою Монтессорі.
Круглий лабіринт у діаметрі 17,5 см, до нього приєднана магнітна указка. Ігрове поле накрите прозорою вставкою. Гра відповідає стандартам безпеки та якості дитячих іграшок: EN71, ASTM.
У комплекті диск із доріжками та кульками, магнітним стиком.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Viga Toys |
| Країна виробник | Китай |
| Матеріал | Дерево |
| Стать | Унісекс |
| Стан | Новий |
| Упаковка | |
| Упаковка | Картонна коробка |
| Розміри | |
| Висота | 4 мм |
| Ширина | 21 мм |
| Довжина | 21 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 44560 |
| Вага | 0.3 |
| Вага (кг) | 0,25 |
| уважність | 1 |
| Можливість спробувати, не розкриваючи паковання | Немає |
| Вік | 1,5 |
| Вік дітей до, років | 3 |
| Вікова група | От 18-ти месяцев |
| Гарантійний термін, міс. | 6 |
| Зорово-моторна координація | 1 |
| Код УКТВЕД | 9504908000 |
| Кількість в інд. пакованні, шт. | 1 |
| Кількість у майстер-пакованні, шт. | 24 |
| Будь ласка, допитливість | 1 |
| Матеріал паковання | Картон |
| Методики навчання | Монтессорі |
| Наявність ручки на коробці | Немає |
| Пам'ять | 1 |
| Підкатегорія | Лабіринти |
| Рекомендовано для дитячих садків, центрів розвитку та шкіл | Да |
| Країна реєстрації ТМ | Китай |
| Тематика | Пізнання світу |
| Тип | Товар |
| Колір | різнобарвний |
| Штрихкод | 6971608445606 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 11 683 806 ₴



