Чи може гра з маленькою дитиною бути трішки чарівною? Так, якщо в ній є бізіборд Viga Toys Міксуємо кольори. Це дерев'яна розвивальна іграшка для малюків від 18 місяців до 3 років. На круглій основі з вушками є сегментоване за кольорами коло з отворами. Його можна крутити в різні боки та стежити, як змінюються кольори у віконцях.
З такою дерев'яною іграшкою дитина отримує цікаві та безпечні об'єкти для дослідження. Він вчиться спрямовувати увагу, знайомиться з кольорами. У результаті поліпшується колірне сприйняття, тренується координація рук і очей. Малюк починає розрізняти кольори та їхнє поєднання.
Бізіборд Viga Toys Міксуємо кольори — це унікальна розвивальна іграшка. Вона може зайняти кількох дітей одночасно. Тому її використовують як удома, так і в дитячих садках і центрах. Настінна іграшка підходить для методики Монтессорі.
Всі елементи виготовлені з природного матеріалу — дерева, пофарбовані безпечними фарбами. Деталі яскраві, гладко відшліфовані. У комплекті є шурупи для кріплення на стіну. Дерев'яний бізіборд, як і всі продукти Viga Toys, відповідає стандартам якості дитячих іграшок ASTM і EN71. Для виготовлення використана екологічна сертифікована деревина, схвалена асоціацією FSC (Лісною попікілською радою).
З такою дерев'яною іграшкою дитина отримує цікаві та безпечні об'єкти для дослідження. Він вчиться спрямовувати увагу, знайомиться з кольорами. У результаті поліпшується колірне сприйняття, тренується координація рук і очей. Малюк починає розрізняти кольори та їхнє поєднання.
Бізіборд Viga Toys Міксуємо кольори — це унікальна розвивальна іграшка. Вона може зайняти кількох дітей одночасно. Тому її використовують як удома, так і в дитячих садках і центрах. Настінна іграшка підходить для методики Монтессорі.
Всі елементи виготовлені з природного матеріалу — дерева, пофарбовані безпечними фарбами. Деталі яскраві, гладко відшліфовані. У комплекті є шурупи для кріплення на стіну. Дерев'яний бізіборд, як і всі продукти Viga Toys, відповідає стандартам якості дитячих іграшок ASTM і EN71. Для виготовлення використана екологічна сертифікована деревина, схвалена асоціацією FSC (Лісною попікілською радою).
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Viga Toys |
| Країна виробник | Китай |
| Стать | Унісекс |
| Стан | Новий |
| Упаковка | |
| Упаковка | Картонна коробка |
| Розміри | |
| Висота | 3 мм |
| Ширина | 32 мм |
| Довжина | 31 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 44555FSC |
| Вага | 0.8 |
| Вага (кг) | 0,8 |
| уважність | 1 |
| Можливість спробувати, не розкриваючи паковання | Немає |
| Вік | 1,5 |
| Вік дітей до, років | 2 |
| Вікова група | От 18-ти месяцев |
| Уяву | 1 |
| Гарантійний термін, міс. | 6 |
| Зорово-моторна координація | 1 |
| Код УКТВЕД | 9503009900 |
| Кількість в інд. пакованні, шт. | 1 |
| Кількість у майстер-пакованні, шт. | 6 |
| Будь ласка, допитливість | 1 |
| Матеріал | Метал/дерево |
| Матеріал паковання | Картон |
| Дрібна моторика | 1 |
| Методики навчання | Монтессорі |
| Наявність ручки на коробці | Немає |
| Підкатегорія | Бізіборди |
| Розпізнавання фігур | 1 |
| Розпізнавання кольорів | 1 |
| Рекомендовано для дитячих садків, центрів розвитку та шкіл | Да |
| Країна реєстрації ТМ | Китай |
| Тематика | Пізнання світу |
| Тип | Товар |
| Колір | різнобарвний |
| Штрихкод | 6971608445552 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 27 066 403 ₴




