
Дерев'яний календар Viga Toys з годинником англ. мова (44538)
670 ₴
- Готово до відправки
- Код: 44538
+380 (98) 236-17-45
KyivstarУ компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Пізнання світу разом із дерев'яним календарем із годинником англійською мовою від Viga Toys стане розвивальною грою, завдяки якій дитина познайомиться з поняттями час і погода. Навчальна іграшка захопить малюків дошкільного віку від 3 років.
Переставляючи бігунки у формі казкових комах і птахів за місяцями, днями тижня та датами, діти розвивають інтелект і стають спостережливішими. Рухомі стрілки на годиннику допоможуть навчитися визначати, яка година. Є також шкали з назвами сезонів, погоди та часом доби. Розвивальна гра з навчальним календарем тренує мислення, зокрема просторове та логічне, розширює світогляд.
Годинник-календар від Viga Toys відповідає концепції НУШ. Набір для вивчення часу також підходить для розвитку за методикою Монтессорі.
Щодня діти зможуть спостерігати за навколишнім світом і краще пізнавати його за допомогою комплекту Viga Toys. Набір для навчання представлений англійською, і дитина зможе вивчити назви місяців, днів тижня, сезонів, погоди та часу доби найважливішою міжнародною мовою. Навчальна панель підходить для занять з англійської мови як наочний матеріал. Квадратну навчальну дошку 30 см можна повісити на стіну або розмістити на столі.
Дерев'яний календар із годинником відшліфований і покритий гіпоалергенною фарбою, щоб дитина комфортно гралася та навчилася. Навчальний набір Viga Toys відповідає стандартам безпеки та якості дитячих іграшок EN71, ASTM.
Переставляючи бігунки у формі казкових комах і птахів за місяцями, днями тижня та датами, діти розвивають інтелект і стають спостережливішими. Рухомі стрілки на годиннику допоможуть навчитися визначати, яка година. Є також шкали з назвами сезонів, погоди та часом доби. Розвивальна гра з навчальним календарем тренує мислення, зокрема просторове та логічне, розширює світогляд.
Годинник-календар від Viga Toys відповідає концепції НУШ. Набір для вивчення часу також підходить для розвитку за методикою Монтессорі.
Щодня діти зможуть спостерігати за навколишнім світом і краще пізнавати його за допомогою комплекту Viga Toys. Набір для навчання представлений англійською, і дитина зможе вивчити назви місяців, днів тижня, сезонів, погоди та часу доби найважливішою міжнародною мовою. Навчальна панель підходить для занять з англійської мови як наочний матеріал. Квадратну навчальну дошку 30 см можна повісити на стіну або розмістити на столі.
Дерев'яний календар із годинником відшліфований і покритий гіпоалергенною фарбою, щоб дитина комфортно гралася та навчилася. Навчальний набір Viga Toys відповідає стандартам безпеки та якості дитячих іграшок EN71, ASTM.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Viga Toys |
| Країна виробник | Китай |
| Матеріал | Дерево |
| Стать | Унісекс |
| Стан | Новий |
| Упаковка | |
| Упаковка | Картонна коробка |
| Розміри | |
| Висота | 4.5 мм |
| Ширина | 31 мм |
| Довжина | 31 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 44538 |
| Вага | 0.7 |
| Вага (кг) | 0,5 |
| уважність | 1 |
| Можливість спробувати, не розкриваючи паковання | Немає |
| Вік | 5+ |
| Вік дітей до, років | 7 |
| Вікова група | Від 5 років |
| Гарантійний термін, міс. | 6 |
| Зорово-моторна координація | 1 |
| Код УКТВЕД | 9503009900 |
| Кількість в інд. пакованні, шт. | 1 |
| Кількість у майстер-пакованні, шт. | 12 |
| Будь ласка, допитливість | 1 |
| Матеріал паковання | Картон |
| Методики навчання | Монтессорі |
| Спостерігачність | 1 |
| Наявність ручки на коробці | Немає |
| Пам'ять | 1 |
| Підкатегорія | Набори для навчання |
| Рекомендовано для дитячих садків, центрів розвитку та шкіл | Да |
| Відповідає концепції НУШ | Да |
| Країна реєстрації ТМ | Китай |
| Тематика | Пізнання світу |
| Тип | Товар |
| Колір | Різнобарвний |
| Штрихкод | 6971608445385 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 670 ₴


