Дерев'яна рамка-вкладиш Viga Toys Фрукти — це пазл для раннього розвитку дитини. На дерев'яній планці розташовані 4 фігурні виїмки. Малюкові необхідно підібрати вкладки з аналогічним малюнком і формою. Така гра зацікавить дітей віком від 12 місяців переддошкільного віку.
Ігри з розвивальним пазлом допоможуть дитині потренувати координацію руки-очі, уважність, логічне мислення, пам'ять. Діти краще розпізнаватимуть форми, кольори, назви фруктів. Рамка-вкладиш підходить для методики Монтессорі, інклюзивного виховання.
Дітям від року важливо створити розвивальний простір для ігор і пізнання світу. Простий і зрозумілий для малюків дерев'яний пазл потішить їх і захопить корисною активністю.
Усі деталі-вкладки мають ручки, зручні для дитячих пальчиків. Розвивальна дерев'яна іграшка розміром 30 х 7,5 х 3,3 см виготовлена з екологічного матеріалу, пофарбована нешкідливими фарбами. Краї та кути згладжені та ретельно відшліфовані для комфортних ігор. Рамка-вкладиш відповідає стандартам безпеки та якості EN71, ASTM, як і вся продукція Viga Toys.
У комплекті підставка та 4 вкладки з ручками.
На основі є картинки-підказки.
Ігри з розвивальним пазлом допоможуть дитині потренувати координацію руки-очі, уважність, логічне мислення, пам'ять. Діти краще розпізнаватимуть форми, кольори, назви фруктів. Рамка-вкладиш підходить для методики Монтессорі, інклюзивного виховання.
Дітям від року важливо створити розвивальний простір для ігор і пізнання світу. Простий і зрозумілий для малюків дерев'яний пазл потішить їх і захопить корисною активністю.
Усі деталі-вкладки мають ручки, зручні для дитячих пальчиків. Розвивальна дерев'яна іграшка розміром 30 х 7,5 х 3,3 см виготовлена з екологічного матеріалу, пофарбована нешкідливими фарбами. Краї та кути згладжені та ретельно відшліфовані для комфортних ігор. Рамка-вкладиш відповідає стандартам безпеки та якості EN71, ASTM, як і вся продукція Viga Toys.
У комплекті підставка та 4 вкладки з ручками.
На основі є картинки-підказки.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Viga Toys |
| Країна виробник | Китай |
| Матеріал | Дерево |
| Стан | Новий |
| Упаковка | |
| Упаковка | Поліетиленовий пакет |
| Розміри | |
| Висота | 3.3 мм |
| Ширина | 30 мм |
| Довжина | 7.5 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 44531 |
| Вага | 0.13 |
| Вага (кг) | 1 |
| уважність | 1 |
| Можливість спробувати, не розкриваючи паковання | Немає |
| Вік | 1+ |
| Вік дітей до, років | 3 |
| Вікова група | От 12-ти месяцев |
| Уяву | 1 |
| Гарантійний термін, міс. | 6 |
| Зорово-моторна координація | 1 |
| Код УКТВЕД | 9503006100 |
| Кількість в інд. пакованні, шт. | 1 |
| Кількість у майстер-пакованні, шт. | 72 |
| Кількість предметів у наборі | 5 |
| Логічне мислення | 1 |
| Матеріал паковання | Пластик |
| Методики навчання | Монтессорі |
| Наявність ручки на коробці | Немає |
| Пам'ять | 1 |
| Підкатегорія | Рамки-вкладки |
| Підходить для інклюзивної освіти | Да |
| Стать | Для дівчаток, для хлопчиків |
| Рекомендовано для дитячих садків, центрів розвитку та шкіл | Да |
| Країна реєстрації ТМ | Китай |
| Тематика | Пізнання світу |
| Тип | Товар |
| Колір | різнобарвний |
| Штрихкод | 6934510445317 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 3 894 763 ₴


